SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Teapot

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 235053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Wbite do glowy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Houston, mamy problem.

Obudzilam sie dzis z bolem w dolnej lewej czesci plecow. Myslalam, ze spalam jak pokraka i przejdzie... A jest 22:00 i jest gorzej. Boli przy glebszym oddechu, skretach tulowia, lekkim pochyleniu. Ki czort, w poniedzialek cwiczylam ale raczej delikatnie...

Takze dzien treningowy przesuwam na (mam nadzieje) jutro. Dzis jedynie poszlismy z chlopem moim na joge (cud) i porozciagalam sie baaaardzo delikatnie.

Miska utrzymana. Jezeli rano bedzie bez poprawy to wybiore sie do fizjo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Fizjoterapeutka mówi ze to dysk i mam bana na siłownie na 6 tygodni. No masz babo placek... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Tae trzymaj się! tylko to ban na siłownię, nie od czystej miski i np. spacerów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Bazyyyyylia no nawet czekolady na pocieszenie nie moge? Tak ze 2 kg?

edit - dodaje miske z dzis.






Zmieniony przez - Teapot w dniu 2017-01-19 09:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Moje plecy maja sie duzo duzo lepiej. Obudzilam sie z duzo mniejszym bolem, a w ciagu dnia znikal coraz bardziej. Jestem dobrej mysli. Zobaczymy co fizjo powie we wtorek.

Miski z wczoraj i dzis. Utrzymane wg rozpiski.

Kusza mnie owoce barrrrdzo , ale nie chce rujnowac sobie rozkladu.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Miska z 22 stycznia - nie wrzucam bo ostatni posilek byl na urodzinach kolegi - oparlam sie pokusie i nie siegnelam po sery i krakersy :)
Wypilam jednego drinka na bazie szampana, potem tylko woda. Jedzenie bylo pyszne i raczej normalne - polecam sprobowanie zawijanego w prosciutto melona. Super polaczenie. Procz tego byl grillowany tunczyk, skrzydelka kurczaka i zeberka (z grilla). Plus salatki i pieczone ziemniaki. Urodzinowy tort - jakies czekoladowe cudo z thermomixa, bez maki (tzn z maka, ale orzechowa). Pyszne, bardzo czekoladowe i malo slodkie. Fajna impreza.


Moje plecy calkowicie wydobrzaly.
Nie wiem o co chodzi, ale nie czuje juz zadnego bolu. Moze jednak to nie byl dysk tylko zawial mnie wiatrak w nocy? Jutro jeszcze pojde do fizjo i zobaczymy co powie na ten cud medyczny.


W niedziele byl dzien pomiarow po 2 tyg trzymania czystej miski na rozkladzie BWT 120/150/80.

Czulam juz po sobie, ze troche sadelka spadlo - stanik jest mniej wypelniony i obwod jakis luzniejszy i juz tak nie sciska od kilku dni.

Staralam sie mierzyc w tych samych miejscach i mam nadzieje ze te spadki to nie wynik niedokladnosci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo ładne spadki. Gratulacje i tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Masz tam pomyłkę malą: 108,5-106 to 2,5 - co jednak i tak oznacza ładny spadek. Gratulacje

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
nightingal
Masz tam pomyłkę malą: 108,5-106 to 2,5 - co jednak i tak oznacza ładny spadek. Gratulacje

Taka ze mnie corka matematyczki

Miska z dzis ponizej. Plus bonus - moje codzienne zmagania z pierwszym zarlokiem w domu ;) Zakrada sie ciagle do jedzenia



Tak tylko siedze...

Moze mnie nie zauwazy

wreszcie...




Zmieniony przez - Teapot w dniu 2017-01-23 11:31:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

System w treningach

Następny temat

Czym zastąpić orzeczy - tłuszcze?

WHEY premium