SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Teapot

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 234985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Tak, to ten stwór bardzo smaczna ryba, pierwszy raz kupiłam.
Szczerze to nie wiedziałam o tej zmianie płci, niesamowite.


Zmieniony przez - Teapot w dniu 24/03/2017 8:52:11 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Drogo wychodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ja akurat kupuje mrożona rybę najczęściej, aldi ma taka w woreczkach próżniowych po 150g, wiec bardzo wygodna sprawa. $17.99/kg (ok 54zl). Świeże ryby sa sporo droższe, ponad $30/kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Jak napisałam posta z pytaniem czy drogo wychodzi, to zastanawiałam się czy dobrze to ujęłam. Widać dobrze, ryby jak wszędzie to luksus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Hej hej! Ostrzegam, szykuje sie kolejny post - dluzyzna
bazylia35
Jak napisałam posta z pytaniem czy drogo wychodzi, to zastanawiałam się czy dobrze to ujęłam. Widać dobrze, ryby jak wszędzie to luksus.
Oj tak. Swieza ryba to nie jest najtanszy produkt niestety. Mrozone ratuja moj budzet

Wypadl mi jeden trening w tym tygodniu z piatku, mialam nadrobic w weekend ale nie udalo sie.
Piatek - juz chyba pisalam.
Sobota - Plany byly spore - sprzatanie, silownia... a skonczylo sie na wstaniu okolo 7-8, zrobieniu chlopu sniadania i powrocie do lozka. Spalam do 11 i nie zaluje, padlam jak mucha, po prostu potrzebowalam troche odespac.
Po poludniu mialam prace - moja pierwsza po przyjezdzie tutaj byla praca w galerii sztuki, i czasem nadal tam pracuje przy wiekszych wystawach. W sobote mialo byc wielkie otwarcie, mialam byc odpowiedzialna za bar i driny, plus dali mi 4 swiezych podopiecznych do przyuczenia. O matko. Impreza trwala niby tylko 4 h, a czulam sie jakby mnie rozjechal traktor.
Zwykle mamy max 100 ludzi, bylo ponad 300. Darmowe drinki (mielismy swietne piwo) wiec ludzie oszaleli. Jakos po godzinie skonczyl nam sie schlodzony alkohol wiec trzeba bylo oagarniac nowy, plus konczylo sie szklo. A ja z koleznaka (na szczescie miala doswiadczenie) i tymi 4 nowymi osobami latalismy jak wsciekli starajac sie wszystko ogarnac

Skonczylam godzine pozniej, znajomi mowili mi ze caly wieczor przebijalam sie przez ten tlum jak zdeterminowany czolg Ogolnie dalismy rade i szefostwo mnie pochwalilo, ale styralam sie, noszenie skrzynek ze szklem, noszenie pudel alkoholu... Czulam sie jak po dobrym treningu. Cala sobote i niedziele bolal mnie lewy biceps Ki czort? Juz przeszlo.

Po pracy niestety bylismy umowieni na obiad u znajomych (ja spocona jak wieprz, bosko!), wiec wpadl mi do michy makaron - byl przepyszny i wciagnelam go w jakas minute Ogolnie w sobote micha chyba byla niedojedzona, ale pewnosci nie mam.

Niedziela - Dzien pod znakiem siedzenia przy kompie i edycji zdjec (wyszly pieknie, ale retusz henny to najbardziej wkurzajca robota na swiecie - caly dzien mi to zajelo). Plus zakupy. Plus pranie kanapy bo nasz kocur postanowil z niej skorzystac zamiast z kuwety. Micha ok, ale juz nie wklepywalam do kalkulatora.

Dzis DT, zaczynam 4 tydzien z regularnymi treningami. Wypiska wjedzie pozniej.
Plan michy dzisiejszej ponizej.

Uff to chyba tyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Podoba mi się określenie zdeterminowany czołg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Kot po którym musiałbym czyścić kanapę już by nie był moim kotem .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
nightingal
Kot po którym musiałbym czyścić kanapę już by nie był moim kotem .

eee, tak Ci sie tylko wydaje, bo to dotyczy tez psow, no i dzieci - wszystko z jednego worka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Dzieci to inna liga - dla zwierzyny nie miałbym litości. Dlatego nie mam ani psa ani kota.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Hahaha Night Troche w tym naszej winy bo kuwete moze powinnismy sprzatnac wczesniej. Ale spoko, wielkich strat nie ma, to i tak grzeczne futra sa Aczolwiek dzis rano zostawilam dla nich (zabezpieczone) mieso do rozmrozenia - wylowily z miski i zezarly A godzine pozniej moj chlop je nakarmil raz jeszcze, podobno mialczaly jakby nie jadly 2 dni. Skubancy.

Terning wszedl ladnie, zrobie wypiske juto w pracy, bo spac trzeba :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

System w treningach

Następny temat

Czym zastąpić orzeczy - tłuszcze?

WHEY premium