SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania - 1001 drobiazgów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A przepraszam tyrozyne jak badalas? Jak to niska wyszla? To nie hormon tarczycy tylko aminokwas. Mylisz chyba z tyroksyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
To tak, nie da się ukryć, że pomyliłam Ale wikipedia mówi, że tyrozyna jest prekursorem tyroksyny i że brak tego aminokwasu wywołuje niedoczynność tarczycy, więc ten Thermo Speed jednak może mieć wpływ. Oczywiście spytam lekarza o wszystko, ale myślałam, że masz już może wyrobione zdanie na temat termogeników przy niedoczynności. Bo w innych wątkach na dwoje babka wróżyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Tarczyca niepowiekszona ale czy nie za mala przypadkiem? masz podana objetosc albo wymiary?

Omega3 to kwasy nienasycone

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Galazka na prace tarczycy wplywa wiele elementow. Siadzie Ci np selen i cynk w komorkach i silniczek zatrze sie. Generalnie odstawilabym spalacze ze wzgledu na nadnercza. Jak metabolizm spowalnia to trzeba na niego znalezc sposob inny niz stymulanty. Osobiscie nie uzywam. Z supli trenigowych mam arginine, bcaa i beta alanine.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 18/03/2016 19:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Ok, dziękuję Wam za odpowiedzi. Tarczyca rozmiarem podobno w normie, ale opis mojego badania usg jest w przychodni, myślę, że po wizycie u endo w środę będę wszystko wiedzieć. Wtedy może założę dziennik (bo i tak się przymierzam) i będę tam zamieszczać swoje żale Ten TSE to brałam tak na obudzenie się i wydawało mi się, że to bardziej marketing i placebo, a tu jego głównym składnikiem jest coś, co tak ingeruje w gospodarkę hormonalną organizmu. Dużo się jeszcze muszę nauczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Hej, jak już wypłynął temat tarczycy, to zapytam: jak to jest z prawidłową objętością? Pytałam endokrynologa, i usłyszałam, że nie ma dolnej granicy objętości. Tzn. jeżeli tarczyca jest mała (tylko co to znaczy "mała"? poniżej ilu ml?) ale z dobrą echogenicznością - to jest to dobra, zdrowa tarczyca, a mała może być po prostu "z natury".

Wiem, że to nie jest forum medyczne , ale widzę sporo mądrych głów tu. I sporo też walczących się z niedomagającą tarczycą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Futrzaku, ja mam mała tarczyce. PP 4ml, PL 3ml, cieśń wąska. Echo w normie, bez zmian. Nigdy nie "wyłapano" u mnie podwyższonych przeciwciał ani tez nie ma obrazu typowego dla hashi. Także mam mała tarczyce, bo mam... Moj endo tez potwierdził, ze nie ma normy dolnej a określa sie normalną wielkość organu u kobiet na ok. 18ml. Póki mała działa jak należy jest ok. Ale zwykle, wraz z wiekiem, mała tarczyce bedzie trzeba wspomóc (u mnie ewidentne należy ja wspomagać). Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10133
czy ktoś wie dlaczego nie działa artykuł https://www.sfd.pl/kiedy_lady_ma_niedoczynnosc_tarczycy_-t878162.html ? bo potrzebuje coś o tym :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Niestety część starych artykułów została usunięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
walek vel roller - sie przymierzam od jakiegos czasu
czy te male 33 cm zdaja egzamin
mam wrazenie, ze lepszy dluzszy (45 czy 60) - czasem nie trzeba bedzie robic podwojnie, a czas cenny :)
i chodza mi po glowie wypustki - rolowalam sie na duzym plaskim, no i chyba wolalabym lepszy docisk
jakie jest Wasze zdanie na temat walkow? badz jakie posiadacie i jakie wrazenia?

ten na te chwile mi chodzi po glowie



Zmieniony przez - strumyk w dniu 2016-04-01 23:14:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania - część 3

Następny temat

Które hantle kupić?

WHEY premium