SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema, to ja tj. gosc od wywalonego bebna

Queblo
1) kiedys probowalem sobie dietke ulozyc, to mnie malo chlopaki z Odzywiania nie zabili za proponowane 3,5g białka/kg :) takze nie wiem, czy zwiekszenie jego ilosci wchodzi w gre
2) calkiem prawdopodobne :)
3)nic mi o tym nie wiadomo - pod wieczor (oprocz potreningowego,czyli 100g kurczaka i 100g ryzu) jem jeszcze setke ryzu z miodem...
4) aeroby robię przed treningiem (3 razy/tydzien) jakieś 5-10 minut
5) nie mam serca do odmowienia sobie czasami jakiegos jednego malego czipsa, pączka czy eklerka

żeleś - strasznie nie lubie sie podciagac, poniewaz mamy w domu tylko drazek zakladany na framuge, z ktorym spadlem podczas podciagania (na kafelki) z 3 razy dlatego sobie odpuszczam to cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie dość,że gibają się jak pier.dolone rezusy,to jeszcze szwaqgoczą...Dobrze,że tatuaże im się nie odklejają i niemają pit bulli co wyglądają jak jamniki...


Ergu-ćwiczenia aerobowe-czas wykonania co najmniej 30 minut.Jeśli chodzi o taki drążek to sam się z***ałem z takiego podwieszanego 2 razy i spadłem na kolana,później ledwo chodziłem,więc znam ten lęk...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-05-31 22:16:42

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
A pod koniec kłują dupę jakimiś wy***kami


ergu
jem jeszcze setke ryzu z miodem... - pod wieczór? imo to samobójstwo

aeroby robię przed treningiem (3 razy/tydzien) jakieś 5-10 minut 5 minut to możesz zrobić w ramach rozgrzewki Walnij jakiś HIIT, poszukaj na forum o tym

To tyle, niech się bardziej doświadczeni wypowiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak brat mowil - jutro sie mierze, za 2 tyg jak bedzie gorzej niz jest, obcinam kalorie, dodaje aeroby, wywalam ten ryż z miodem

dzieki za pomoc

Słaby, życie u mnie niby tak, ze jak sie go zlapalem, to moglem kleczec na ziemi - a i tak cholera musiala odpadac jak bylem w gorze

Zmieniony przez - ergu w dniu 2008-05-31 22:23:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
aeroby jeśli w dniu treningowym to wrzuciłbym na koniec i wydłużyłbym. 5 minut to w sumie tyle co nic...

ze tak powiem matematycznie...ilosc spożytych węgli maleje wprost proporcjonalnie do pory dnia( nie licząc pór treningowych).

chipsy,pączki,eklerki sa wysoce niewskazane,porządna dieta nie powinna zawierać takich rzeczy. Oczywiscie tez żadnego alkoholu...ze o tym miodzie na noc to nie wspomne nawet...

cóż...kulturystyka to sport pełen wyrzeczeń i jeśli chcesz dojść do celu to musisz przestrzegac ścisłych reguł.

Co do tego białka...tak jak mówiłem ja specem od odżywiania nie jestem wiec jeśli chłopaki z odżywiania mówili ze to za dużo to pewnie tak jest(przedstaw moze im ten problem, to zapewne coś wymyśla)

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-05-31 22:25:15

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Jak raz w domu razem z drążkiem spadłem to 20 minut razem leżeliśmy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Ja mam drążek samoróbkę i mnie jeszcze nie zawiódł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Żeleś ja u kumpla w chacie jak się zj.ebałem z takiego między futrynami drążka,to powiedziałem,że więcej u niego nie będeę się podciągał,tak mnie kolana na******lały.Po jakimś miesiącuznowu u niego byłem,koleś mówi,że go solidnie zamocował,wiszę sobie,chcę się podciągnąć a tu znowu *** i znowu na kolana...Już myślałem,że mnie koleś zamach na moje zdrowie robiOd tamtej pory nie podciągam się na takich wynalazkach i ogólnie mówiąc dawno się nie podciągałem

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja kiedys też miałem taki drążek mocowany w ościeżnicy ale nie wiem co mnie korciło wtedy zeby kłaść na podłoge poduszki i miałem racje...
poduszeczki były chude to i troszke odczułem ale dzięki temu że były to jakoś ten lekki ból przeżyłem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Do poniedziałku.Cześć.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium