SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Sami eksperci od szkolenia armii, ja podczas służby zasadniczej nauczyłem się strzelać z PW,PM ,kbk AK ,km PK rzucać granatami ,skakać na spadochronie ,poznałem elementy wspinaczki ,zapoczątkowałem treningi krav maga i combat zamiast stylów tradycyjnych ,znacznie poprawiłem kondycję fizyczną i wyrobiłem charakter.
A "fachowcy" od szkolenia może przedsta

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
J/W.Ja sobie jeszcze z innych rodzajów broni postrzelałem,trochę na nartach sobie pojeździłem,nauczyłem jak radzić sobie w lesie,jak rozpoznawać kierunki świata bez żadnych urządzeń,jak budować bazy przejściowe,więc w partyzantkę mógłbym się bawićNo,ale jak Żeleś napisał,"szkoleniowcy" co wojsko na filmach widzieli wiedzą lepiej,czeggo można się w armii nauczyć...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
przedstawią szkolenie związku taktycznego na szczeblu brygady?
Służba zasadnicza powinna cały według mnie cały czas istnieć ale w zmienionej formie . Bo niby z kąt brać tych zawodowych z prubówek?
W wyznaczonych Centrach Szkolenia powinno się odbywać szkolenie na etapie szkolenia podstawowego i specjalisty a w jednostkach liniowych służbę pełnili by wyłącznie żołnierze zawodowi .
Chętni do dalszej służby posiadający odpowiednie predyspozycję i ochotę do dalszej służby kierowani by byli do szkół podoficerskich i oficerskich lub odrazu do jednostek liniowych na etaty st.szer.
Taki system sprawdza się wielu armiach świata tylko u nas wszystko robione jest na szybko bez ładu i składu najbardziej wkórvia mnie to że mamy sprwdzające się wzorce polityki gospodarowania zasobami ludzkimi w MON jak i przejścia na profesjonalną armie a robimy wszystko od dupy strony

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1176
Ja tam zawsze uwazalem ze z niewolnika nie ma pracownika.
W wiekszosci krajow zachodnich jest armia ochotnicza z wyjatkiem Niemiec (wiecej nie znam).Fakt kazdy z tych krajow boryka sie brakiem chetnych , ale chyba jednak te panstwa stanowia dla nas przyklad ;no chyba ze sie myle.
Zdfziwilo mnie zeles to bo z wczesniejszych Twoich wypowiedzi wynikalo ze zakonczenie poboiru to jest dobra zmiana.Opisywales profesjonilizacje, pisales ze niedlugo bedziesz mial pod soba samych zawodowcow.
A co do szkolenia itp. to obyscioe mieli racje i abym sie nie zdziwil i nie zalowal decyzji.Oby to wygladalo tak jak piszecie.Sam dzissiaj zrezygnowalem z dobrej roboty i nienajgorszej kasy na rzecz woja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Jestem za poborem ale formie jak pisałem wyżej mogło by to być w formie jednostek OT lub jak kto woli gwardii narodowej pozostającej w obwodzie jednostek liniowych .W sumie mam już w drużynie samych żołnierzy nadterminowych a od stycznia po zmianie etatu JW przechodzą na st.szer zaw.Uzupełnianie stanów osobowych jest po prostu niezbędne nie raz wystawienie funki prostych z żołnierzy zawodowych (typu batalion ochrony)mija się z celem i jest marnotrastwem zasobów ludzkich.

Blunt trafiasz do armii w troche dzikim okresie bo to co się dzieje teraz to troche czeski film przypomina sytuacja unormuje się za jakieś 3 lata( ja i każdy z moich kumpli tak twierdzi)
Pozytywem jest to że będziesz mógł zostać żołnierzem zawodowym już w styczniu a ja czekałem 3 lata zanim dostałem legitymacje
Co prawda w Rzeszowie mogą mieć to bardziej połapane bo wszystkie decyzje podejmuje d-ca brygady a nie twardogłowi z dywizji i oni proces wdrażania st.szer mają już za sobą.

PS. jak zostaniesz w 21 i będziesz chciał jechać to możliwe że spotkamy się na wiosne w Afganistanie

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1176
Nadterminowi przechodza na zawodowstwo juz w styczniu 2009?JA czytalem ze w 2010, ale moze sie zmienilo.Czytalem ostatnio ze kontrakty na nadterminowych sa min.na 2 lata , jedynie w wyjatkowych sytuacjach rok.Takie sa ponoc polecenia "gory".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Owszem "termity" podpisywali na 2 lata tylko że obecnie ndt zajmują stanowiska służbowe zaszeregowane dla szeregowych ZSW a w styczniu etaty te zostają zmienione na st.szer. zaw. to tak jak by etat zajmowany przez porucznika zrobił się kapitański to by por awansował na kpt w tym wypadku analogiczne jest przejście ze służby ndt do zawodowej a najniższym stopniem żołnierza zawodowego jest st.szer.
Opisuje na podstawie własnej JW ale myśle że podobnie jest w całych wojskach lądowych.

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Dzisiaj mam służbe wiec grzecznie mi tu

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
o,to wreszcie można ponarzekać na WP

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
czolem z wieczora
nie wiem jak wy, ale ja mialam ciezki weekend
a jutro do pracy... eh....

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium