SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
mnie dziś jakiś kundel użądlił...próbowałem s****iela z laczka pociągnąć ale zwiał...
myślałem że przynajmniej na właścicielu się wyżyje,ale zza krzaków wyłoniła sie jakaś ledwo trzymająca się na nogach babka która przyznała sie do tego kundla...
oczywiscie gdy potrzeba to kamienia pod ręką też nie miałem żeby w tego psiego pomiota przycelować

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Uważaj, bo za takie teksty Cię obrońcy zwierząt dorwą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
sam jestem obrońcą zwierząt dopóki to zwierze nie zagraża życiu/zdrowiu mojemu lub moich bliskich.
Jeśli jednak jest agresywne i gryzie nie widze żadnego powodu dla które miałbym się nie bronić

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6795 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66993
Oglądałem film i nie chciało mi się laptopa odłanczać więc spamuje na 37" ekranie

Queblo zawsze możesz trutke kundlowi podrzucić (lub chociaż laxygen)

Lady nie każdy lubi na indianina

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie wiem czemu, ale jakoś staneła mi przed oczami jedna scena z "Dnia świra"





"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
prostuje
-to nie był jamnik a jakis kundel
-uciekał na 4 łapach,nie był inwalidą
-typka nie była agresywna,była to jakas babka która ledwo się sama trzymała na nogach,wiec raczej ciężko mi było ją prać...

pies tak naprawde wiele krzywdy mi nie zrobił, haratnął mnie zębami,ale jak zobaczyłmoje w****ienie na gębie i buta lecącego w jego stronę przytomnie wycofał sie i zaczął spierdzielac jak ruszyłem w jego strone. Miał niestety dwie nogi wiecej...
Spodnie o dziwo całe są,ale rana na nodze jest.
Na miejscu jakoś specjalnie tego nie czułem(czułem to bardziej jak uszczypnięcie,to patrząc na spodnie ze są całe myślałem że nic sie nie stało),dopiero w domu zobaczyłem że jednak wyglada to nieco gorzej,choć bez dramatu-żyć będę,noga tez jest sprawna

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
bahamut z zzaswiatow powrocil

queblo - co do rozkmin nt przyjazni damsko-meskich, to stare jak swiat te dyskusje, ja sie upieram ze istnieje, rzadko, ale owszem, no i odpowiednie czynniki sa potrzebne, to nie na forum bo za duzo pisania...

a w ogole to ja dopiero do zycia wracam po piatku nie ma to jak sobie udowodnic ze jeszcze mozna...

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
następna która rozpustę sieje

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
wcale nie!

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
Ty i searme to jedno zło.
Na dodatek się znacie wiec tak jak Ty przy tej damsko-męskiej przyjaźni się upierasz tak ja się będe upierał że szerzycie zgorszenie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

forma lato