SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
To Greku mamy podobne historie treningowe,tyle,że ja z Karate Shotokan miałem przygodę przez parę lat,ale też grupa się zwinęła,bo coraz mniej było chętnych do treningów.Kilka miesięcy potem spotkałem swojego instruktora z wojska i u niego trenuję Jiu Jitsu pomiksowane z Combatem i okazało się,że bardziej "leży mi" chwytanie,niż uderzanie,choć strzała ponoć w łapie mam

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66870
Już jestem nocnego strzelania nie było za sucha ściułka i nie można strzelać smugaczami

Queblo dzięki za relacje na mecz się nie wyrobiłem ale bramki na Eurosporcie widziałem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
No i po Helwetach...troszke mi ich szkoda. Wydaje mi się ze remis byłby sprawiedliwszy w tym meczu,choć jak to mówią..nirwykorzystane okazje sie mszczą,wiec Szawajcarzy sami są sobie winni,tej niewykorzystanej przewagi 4 na 2...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jacy Helweci???Znowu jakiś mecz był???Kto z kim grał i wygrał????

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Portugalia-Czechy: 3:1

Szwajcaria-Turcja=1:2

Helweci=Szwajcarzy


i Słaby teraz są po dwa mecze dziennie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dziś byłem pogniewany na telewizor,nic nie oglądałem...Jutro naszych obejrzę jeśli mecz oczywiście nie jest około 19,bo wtedy zapier...am na trening.Pewnie jutro luz na sali będzie...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
no ja wlasnie tez bardziej chwytane polubilem, chociaz czasem sparuje z kumplem ktory nadal cwiczy kk

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
"nasz" mecz zaczyna sie o 20:45

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No to paru minut nie zobaczę,mam nadzieję,że pzrez ten czs nie wpadną żadne bramki,szczególnie w polską bramkę...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Mnie sie dziś najbardziej podobało jak Turcy rękami bramki chcieli strzelać

Jutro niestety opuszczę pierwszą połową z podobnych powodów co Słaby , mam nadzieję, że tym razem nasi pokażą klasę...

PS. Co to Euro robi z facetów, ojciec dziś ode mnie kasę pożyczał na dekoder do nowego TV, bo akurat zgubił karty kredytowe tudzież wszystkie inne dokumenty a przecież 'nie bedzie meczów oglądał na marnych 32 calach"

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-06-12 00:25:13

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium