SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404





Sorry, zapomniałem zmniejszyć.

Zmieniony przez - MattKK w dniu 2008-05-13 21:38:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
na niestabilność boczną ****a Ci dadzą te ćwiczenia.
Mówiłam,że po skręceniu kolana nie jest tak łątwo,prawda? Trzeba było słcuhać cioci Saidy

polecam fizjoterapeutę,coś poradzi na niestabilność - a przynajmniej powinien. Bo te ćwiczenia Ci nic nie dadzą.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Tu jest Polska, ni ma letko

Generalnie po 10 dniach tych ćwiczeń mam wracać stopniowo do aktywności. No i tak - lekarz twierdzi, że jak zabuduję to kolano mięsem, to rzepka powinna się uspokoić i stabilność powinna jako tako wrócić. A jak nie wróci i rozpieprzę sobie kolano do końca? Na artroskopię mnie nie stać, a czekać to chyba nawet sensu nie ma (to w ogóle jest finansowane?). Jak zaczął sprawdzać stabilność, to mi powiedział, że mam więzadła porozwalane, ale na USG nie wyszło. W sumie stwierdził, że nawet taka może być natura tej nogi i nic się nie da z nią zrobić. Z drugiej strony ta niestabilność mi w ogóle nie przeszkadza i ja jej nie czuję, tylko widać ją było podczas badania...

Chyba trochę nieskładnie piszę, ale chyba rozumiesz o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No fakt,USG nie jest zbyt szczegółowe i często wychodzą na nim bzdury.

Artro jest finansowana, a nie czeka się na nią długo - ja czekam w bardzo obleganym szpitalu 3 miesiące,ale w innym u mnie w mieście czekało się 2 tygodnie,to niedużo.

Jak nie czujesz niestabilności,to jest dobrze,tylko kontroluj to kolano co jakiś czas. Bo wszelkie niestabilności i asyetrie w obrębie narządu ruchu prowadzą do przyspieszonej degeneracji stawów.

Chciałąm Ci jakies fajne ćwiczenia na to znaleźć,ale cholernie trudno coś sensownego na necie na ten temat znaleźć.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
A, i jeszcze powiedział, że moje kolana nie są w najlepszym stanie, więc muszę zbić trochę z wagi i zacząć o nie dbać

Czyli jak, mogę w miarę wracać do aktywności, oczywiście bez przesady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Myślę,ze tak,tylko po prostu bez przesady i uważaj na nie.
Poza tym poszukaj tego fizjoterapeuty, niech chociaż Cię zbada i poleci ćwiczenia jakies konkretne i je z Tobą przećwiczy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wróciłem cały z treningu.Ufff.Bez żadnych makijażów tym razem.Bo piękny fiolet pod moim okiem zmienia teraz barwy na jaśniejszeTaka koleżeńska przysługa sprzed tygodnia z treningu

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A się nie chwaliłeś wcześniej

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Czyli wyglądałeś dokładnie tak? ->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
miczu nie na te znaki patrzyłes co trzeba

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium