SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Jak obstawiacie Hiszpania-Ruskie?
Jak Fabregas i Tores zagrają na swoim poziomie to powinni ich powieść

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
"Hej maleńka, fajny masz triceps"

Ja jeszcze walczę dwa-trzy dni o stopnie, potem mam wy***ane na szkołę

A co do Ełro, to też mam wy***ane, tylko patrze jak wyniki się prezentują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matt ja też mam do 13 wystawienie.
Ale już mam wakacje, przedterminowo.
Superrelax.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
No ja jeszcze walczę głównie o matmę, bo mam banię, ale odrobię na luzie Tylko trzeba do szkoły chodzić. Z części przedmiotów już powystawiali, wiadomo - szału ni ma Mogę się tylko pochwalić że z angielskiego w całym roku zgromadziłem 98,2% wszystkich punktów <lans>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Sorry że wam przerywam, a nie chcę zakładac oddzielnego tematu. Mam zamiar zapisac się na siłkę - poleccie jakieś "koksy" dla 17 latka oczywiście bezpieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Witaminy, Omega-3, ZMA, a i to nie jest niezbędne Inwestuj w dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ewentualnie kup sobie białko lub gainera.
Tylko nie przesadź bo spuchniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Tylko nie przesadź bo spuchniesz.


A białko jest na masę czy jak? Nie znam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
BOHen jak dopiero się chcesz "zapisać" na siłke to daruj sobie wszelkiego rodzaju dodatki.
"Koksy" nie są zalecane początkującym.

żeleś: Meczyk oglądałem i jestem zaskoczony słaba postawą Rosji,obrona grała źle,atak też nie najlepiej zwłaszcza ze widac było że gdy cisna to Hiszpania gubi się w obronie...
Teraz czekam na Grecja-Szwecja

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bohen, białko jest na wszystko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium