SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66861
Takie info aż chce się czytać
Słaby pogrubiony ja wyróżniony doceniają combaciarzy
Jak będę miał troche wolnego to założę temat o udziale Polaków w misjach zagranicznych bo nie wszyscy wiedzą że byliśmy :np w Laosie,Kambodży czy Etiopii a niektórych takie rzeczy interesują


Queblo na wakacje to fatburner jakiś nie?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Na przykład mnie
Mało osób wie ,ale nasi do niedawna stacjonowali jeszcze (jeśli nadal tego nie robią) na Słowacji
(tylko nie wiem zbytnio w jakim celu )

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-07-07 17:01:56

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66861
Troche mylisz pojęcia
To o czym piszesz to nie istniejąca już brygada polsko-słowacko-czeska którą dowodził gen.Bieniek w jej skład ze strony polskiej wchodziły 16bpd z Krakowa i wyznaczone elementy 2KZ, coś na wzór polsko-litewskiego batalionu z Orzysza
W weekend jestem wolny to coś więcej napisze

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No nie mówię żebym sie znał na tym jakoś dobrze (choć żałuje ,że tak nie jest) tylko pare lat temu miałem gościa na siłce który mi opowiadał ,że stacjonuje na Słowacji i dzięki temu zarobił po roku na nowego Leona (a siedział tam dwa lata i miał jeszcze wracać-z tym ,że tak jak wspomniałem rozmowa ta toczyła sie pare lat temu)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66861
Bo jak jesteś wyznaczony do służby poza granicami kraju to należy ci się dodatek zagraniczny bez znaczenia czy to Bruksela czy Bagdad

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Tyle to akurat wiedziałem

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66861
Ale tego że należność zagraniczną nalicza się od najniższego uposarzenia żołnierza zawodowego w kraju a mnożnik zależy od zajmowanego stanowiska w strukturach zagranicznych i tego że w Iraku na rozminowniu perymetru 500m od bazy Echo można więcej zarobić niż podczas działań szturmowych w najgorszych sunnickich dzielnicach wiedziałeś?

Jeśli nie to ciesze się że byłem pomocny

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Rozumiem przesłanie lecz miałem pokojowe intencje

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Queblo na wakacje to fatburner jakiś nie?

nie za późno już? Sezon na siłce już się dawno zakończył

doceniają combaciarzy

dobrzy combaciarze zawsze w cenie

Jak będę miał troche wolnego to założę temat o udziale Polaków w misjach zagranicznych bo nie wszyscy wiedzą że byliśmy :np w Laosie,Kambodży czy Etiopii a niektórych takie rzeczy interesują

mnie interesują,chodził mi po głowie pokrewny pomysł(choć różniący sie od tego) wiec się co najwyzej podłącze,ewentualnie skonsultuje,ale to dopiero jak skończe tą cholerną sesje...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-07-07 19:58:53

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Heloł Silnik co porabiasz?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium