SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
obrażają mnie

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-06-24 11:09:24

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Łobuzy jedne
Spokojnie już jestem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zastrzel ich
a zwłaszcza tą searme

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Cześć.Niemożliwe jaki ruch tu dzisiaj.QUEBLO-ty masz podejście do niewiastJak coś nie pasuje to najlepiej zastrzelić...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Słaby,z tego kwiatu jet pół światu Nie ta to będzie inna

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Ta wszystko pięknie ładnie ale będe się musiał z łusek rozliczyć pogadaj z jakimś leśniczym u nich łatwiej

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a gdybym pociski miał ?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-06-24 12:07:41

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Musiał byś mieć NABOJE samymi pociskami to lipa no chyba że bym mocno rzucił
Budowa naboju się kłania

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
wg ustawy o broni i amunicji,ja jako ze pozwolenia na broń nie mam to posiadac naboju do broni ostrej nie moge.
Searme chcą sie zemścić za to że próbuje ja skrócic o głowe mogła by to donieść gdzie nie trzeba i wtedy miałbym problem.

Dlatego bierz ten pocisk i rzucaj mocno

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-06-24 12:57:31

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Gdyby tak naprawdę karali za posiadanie amunicji,to musiałbym się naad sobą zastanowić...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium