SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Tak, w lasku, sala judo przy stadionie. Spokojnie dasz rade, bardzo rozni ludzie przychodza i zawsze znajdziesz sparingpartnerow w dowolnym stopniu zaawansowania. Jest grupa teoretycznie poczatkujaca, ale nie kazdemu pasuja godziny, wiec praktykuje sie chodzenie kiedy pasuje i jest mix. Naprawde jest za***ista atmosfera i ja przez kilka lat nie zauwazylem jakiegokolwiek braku szacunku czy zrozumienia w stosunku do nikogo. Jedyne co grozi, to ustawienie do pionu przez trening indywidualny, jezeli totalnie sie obijasz lub starasznie gwiazdorzysz na wejsciu. Mi na poczatku, za zbyt rozbujaly dowcip Bagi zafundowal kilkukrotna walke ciagla z cala sala i od tego czasu z anarchisty-rebelianta, stalem sie karny jak stary rekrut. Kazdy normalny duzo skorzysta bez szkod dla ciala i ego.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2008-07-29 22:16:24

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ojciec, powiedz że chcesz nam jakąś piękną i waleczną mamuśke znaleźć, a nie tu ściemniasz o podszkalaniu sie w parterze... chociaż w sumie prędzej, czy później jak już ją wyrwiesz, to sie wszystko do parteru sprowadzi

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie wiem jak z dziewuszkami u Bagiego,ale w piątek na 90 % się wybiorę i sprawdzę

Seba-Jakoś telefonicznie się zaanonsować u Bagiego???Czy z partyzanta można przyjść???

Aha,na MMA w GI??? CZy w innym stroju????

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-07-29 22:32:29

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13378
no prosze jak sie na forum sekcje rozrastaja

“Fighting is essentially a masculine idea; a woman's weapon is her tongue.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Na MMA normalne spodenki, koszulka, rash czy co chcesz, moga byc spodnie od gi. Rekawice bokserskie, jak chcesz kopac ochraniacze na nogi. Na bjj jak nie masz gi, spokojnie luzny stroj, jak na MMA. Na poczatku nikt o gi nie meczy. Szczeke jednoczesciowa na oba zajecia polecam, bo to w parterze tez roznie bywa, a przy duszeniach mozna sobie niezle zeby zjechac. Przyjdziesz, powiesz ze chcesz chodzic, nie trzeba sie specjalnie anonsowac. Jakies laski sie znajda, ale duzo bezpieczniej, wczesniej sie o stan cywilny dowiedziec.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No to w piątek się pojawiam(w sobotę na pewno nie bo od razu sparingi )

GI mam,resztę też gdzieś znajdę ze starych czasów...****a mać moje rękawice są w Anglii,kumplowi pożyczyłem,który tam u któregoś z Gracie trenuje,no i z powodzeniem nawet podobno w zawodach BJJ startuje,także rękawic nie mam...ale najwyżej na MMA w piątek popatrzę,a na BJJ potrenuję.Ty Seba będziesz w piątek???

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Sporo rzeczy bez rekawic tez zrobisz.

Jeszcze nie wiem czy bede, moze wyjsc tak, ze bede dopiero 27 sierpnia. Wyjazd zagraniczny mi sie szykuje...

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2008-07-29 23:00:37

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Co się tak krzywisz????Z wyjazdów trzeba się cieszyć...No,chyba,że się smucisz tym,że odpadną Tobie treningi...

Jutro mam już zaplanowany dzień,pojutrze cały dzień w robocie,postaram się być w piątek na BJJ,mam nadzieję,że nic mi nagle nie wyskoczy,pewnie jako nowy lekki stres będę odczuwał na wejściu...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Krzywie sie, bo mam stres zwiazany z wyjazdem.
Zawsze jest jakis stres przed nowa ekipa. Chociaz bys sie na taniec towarzystki zapisal.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2008-07-29 23:16:35

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tańczę dopiero po 4 browarach,że o flaszce przed nimi ledwo wspomnę...wtedy nie trzeba się już wysilać,nogi same prowadzą

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-07-29 23:21:18

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium