SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
No ja paczkę też mam fajną, czasem, po dłuższej przerwie aż chce się do szkoły iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Z dobrą ekipą to można chodzić do szkoły,a i fajnie się wagaruje i razem imprezuje...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Exactly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66862
Prosze nie piszcie o wakacjach i imprezach w liceum bo mi i Słabemu się przykro robi to już nas nie dotyczy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem he.
Co tam słychać?
Bo ja straszliwie zmarzłem, cały dzień było ciepło ale wieczór chłodny... nawet bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Żeleś ja się boję nawet wieku podać na forum,bo mi powiedzą,że dziadków nie trzeba tutaj.Całe szczęście jeszcze mnie nikt o to pyta.Dobrze,że czuję się młody duchemWłaśnie Żeleś...Czy wiesz co to wakacje?Ja już nie pamiętam ,kiedy gdzieś byłem na jakimś wyjeździe wakacyjnym...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
A ja dzisiaj nigdzie nie wyłaziłem, i przespałem całe popołudnie. I śniła mi się własna śmierć Chcieli mnie w szpitalu zamordować

Za to jutro na osiemnastkę śmigam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66862
Jutro jade do "lasu" na 5 dni a za***istą fuche bym podłapał na weekend mycie okien w wieżowcach płacą 45zł/h tylko trzeba mieć kwity wysokościowe a moje uprawnienia skoczka wystarczą

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6779 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66862
Słaby taki to los dziadków

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
45 zł to w **** kasy.
10 godzin odklepiesz i masz 450zł dniówki.
Ładnie wychodzi.

Ja też jutro Matt wbijam na imprezę, tyle że nie osiemnastka.
Muszę się dziś ogolić jeszcze
Edit. Słaby ile masz lat

Zmieniony przez - kwiatula16 w dniu 2008-04-25 21:41:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium