SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
eee fajnie brzmi,to kiedy mogę na to liczyć ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Pokaż nogi to zobaczy się czy w ogóle warte toto zachodu

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Na moje niema sie co rzucać zbitka zakwasów i nic więcej (wróciłem do przysiadów po ładnych paru latach )
Searme gdzie ćwiczysz (zawsze mnie nurtowało to pytanie ,ale podobniesz nie wypada pytać kobiet )

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Czemu nie wypada?

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
A ja wiem za trudne pytania zadajesz-to można wiedzieć gdzie?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Teraz to od kilku miesięcy wciąż rekonwalescencja niestety
A trenowałam do tej pory w Prakongu, o czym byś zresztą wiedział, gdybyś częsciej Uderzane odwiedzał

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Dobry klub (śmiem zaryzykować stwierdzenie że obecnie chyba najlepszy w WWA) z dobrym coachem na czele-kiedyś tam byłem na gościnnych występach jak ja to nazywam

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
searme,tylko pokaż i pokaż...
sama byś cos pokazała a nie tylko byś chciała by inni pokazywali.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
No proszę, Renek, czyli może się nawet tam minęliśmy , szkoda że nie wiedziałam wcześniej.
Klub myślę, że jeden z najlepszych w ogóle w Polsce, aczkolwiek szczerze mówiąc najlepiej tam było na samym początku (2004-2005), potem trochę się pozmieniało...Ale nie wiem jak jest teraz, w nowej miejscówce

Queblo, akurat ekshibicjonizm nie zalicza się do moich perwersji

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ale ja nie miałbym nic przeciwko gdybyś zechciała sie tak "ekshibicjonować"

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium