SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Zanim robotę zmienisz szukaj tych feg dla mnie i Żelesia,bo się tam do Wrocka wybierzemy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
UUUfff co za dzień dawno już tyle roboty nie miałem
Ale od początku pierwszy raz żaden na wcielenie nie przyszedł nawalony ale i tak nie obyło się bez atrakcji jeden się czymś struł i tak mi pół pododdziału zarzygał
Dodatkowo dowiedzieliśmy się że jutro dostajemy 11 żolnierzy "poza konkursem" inna JW podsyła nam ich na szkolenie i na prędce załatwianie im spania mundurów i wszystkiego innego z dokumentacją włącznie
Ale to jeszcze ch... wcieliliśmy dziś żołnierza rocznik 1982!!!! starszy odemnie ! większość jest 87-89 tylko ten jeden się uchował


Renegat nie ma problemu jutro coś tam napisze
Queblo wcielenie jest co 3 miesiące
Słaby jak felg dla dziadków nie będzie robimy mu wjazd na wioske

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
witam i ja artiboy

A teraz do rzeczy: MattKK, gdzie ta fabryka jest że Ty dojeżdzasz 2,5 h??
PS: Zaczyna mi ta okostna coraz bardziej dokuczać...macie jakieś dobre sposoby na nią?

żeleś uważaj żeby Cie ta wioska nie przerosła

PS: Ide piwkować wiec miłego spamowania życze

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-08-06 22:55:18

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dasz załatwić Żeleś na wjazd do Matta jakiegoś Humviego,no i jeszcze ze dwa beryle w krótkiej wersji z kolimatorami????Nie mam granatów flash-bangów,ale petardy z Sylwestra mi zostały na wejście do domu MattaUbiór w domu jakiś znajdę.No i wezmę mieczyki ze ściany,może się przydadzą...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Queblo - Jelcz Laskowice - 10-15 min do dworca z domu, pociąg jedzie 50 min, i do fabryki mnie kumpel podwozi autem jeszcze, w obie strony wychodzi 2,5h

Panowie, naprawde nie wiem skąd te nerwy, mówię przecież, że 14' nigdzie nie widziałem, 15' to owszem, nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Słaby daj spokój z hamerami moim cieniakiem pojedziemy będzie większy efekt psychologiczny

Queblo nie byłem ale słyszałem że jak w Iraku bezdroża lepianki tylko palm i wielbłądów nie macie


PS.Czytaliście newsa o kolesiu co całe oszczędności na Beitar postawił i próbował się targnąć ? co za matoł

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Do Cieniaka te 14? Wrzucisz 16' i też będzie lux
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Żeleś ja dla lepszego efektu założę różowego szirta z wyszytym kryształkami Swarowskiego sercem i napisem i love you,że o obcisłych skórzanych i podziurawionych na dupie spodniach nie wspomnę

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 697 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5107
To ja się dołączę, co prawda mogę wziąć tylko stary kask ZOMO ale może zadział.

Mój blogo-dziennik: http://www.sfd.pl/temat425050 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Kurva, wszyscy przeciw mnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium