SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a kieedy coś lepszego ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak wygram w Lotka,ewentualnie dostanę po jakimś nieznanym za***iscie bogatym wujku spadek,albo zrobię skok na bank,lub zajmę się tym co Urząd Skarbowy,czyli miejskim zbieraniem podatków,ale na moje konto.Narazie mierzę siły na zamiary,może kiedyś będzie jakiś przeskok technologiczny z kupnem auta,wymiana na coś nowszego...

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-08-17 12:38:27

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak będziesz szykował ten skok na bank to daj znać,też bym sobie pojeżdził wreszcie czyms innym niz mpk

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
U nas czasem jak ktoś pyta czym jeździsz,to się mówi że Volvo.Jak gały wytrzeszcza,bo myśli,że jakąś zayebistą bryką się ktoś wozi,to mu się mówi,że dużym i czerwonym(kolor miejskich autobusów)

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja zawsze mówie ze jeżdze volvo z osobistym szoferem
ale jeszcze nikt sie nie dał nabrać

Z tego co widze to ostatnia strona spamu...powiedz no mi czy masz jakiś pomysł na temat do nowego spamu i czy oglądasz IO?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-08-17 12:45:44

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Igrzyska oglądam wyrywkowo,póki co raczej mało.Szczególnie,że polska reprezentacja zbytnio osiągnięciami nie zadowala.


Co do tematu nowego spamu,jeszcze nie mam pomysłu,ale zaraz zaangażuję umysł...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dzis za to wreszcxie udany dzień dla nas.
Wiosło czwórka podwójna złoto,wiosło czwórka pojedyńcza srebro(obyswie meskie załogi) no i Agnieszka Wieszczek w zapasach w wolniaku brąz zdobyła
Teraz czekam na Kołeckiego,ale cos sie to opóźnia

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Temat;QUEBLO ROZDAJE BANY I SŁABY JUŻ UCHACHANY

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
temat ok,tylko że ja ostatnio mało banów daje
w ostatnim miesiacu nawet searme dała wiecej banów niż ja...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
QUEBLO MA KONTO CZYSTE,BANY ROZDAŁ JUŻ WSZYSTKIE

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium