SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Dla mnie to nie tyle świetowanie porażki co oddanie szacunku bohaterom. Dla mnie osobiście to jest ważna rocznica, bo pochodzę z Warszawy i to kawałek historii mojego miejsca oraz rodziny(wiem, nie jestem w ogóle trendy ...)


Zmieniony przez - searme w dniu 2008-08-01 16:55:06

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
tylko bez kłótni proszę...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Ja się nie zamierzam kłocić, tylko przedstawiam swój punkt widzenia, którego nie mam powodu się wstydzić zresztą

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tu z Ziemon się zgadzam pod pewnym względem.Według mnie osoby które wydały rozkaz rozpoczęcia powstania,powinny być osądzone po wojnie.Podjęli oni wyłącznie polityczną decyzję,bo nie chcieli by to komunistyczna Armia Radziecka wyzwoliła Warszawę.Przez nich zgineło bardzo wielu ludzi,nie tylko powatańców,ale i cywili.Jak zwykle kilku "ważnych" ludzi jednym paluszkiem szafowało życiem wielu innych.Jednak należy pamiętać,że powstańcom szacunek się należy.Obchodów rocznicy powstania nie obchodzę,ale myślę o ludziach,którzy wierzyli w to co robili,walczyli i zgineli...

Żeleś w taką pogodę to współczuję stania w mundurze.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-08-01 17:03:30

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Moim zdaniem ta decyzja tez była błędem. Ale ci wszyscy młodzi ludzie nie mogli przecież o tym wiedzieć. To nie umniejsza ich bohaterstwa, szacunek i pamięć musi być.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja bym nie był tak surowy wobec dowództwa. Lud chciał walczyć,lud chciał wyzwolenia a dowództwo nigdy nie zapewniło że to powstanie da im wolnośc i niepodległość...
Ludnosc doskonale wiedziała jakie będą straty i o co walczą i nie dośc że podjeli to ryzyko to jeszcze gołymi rękami z pełną świadomoscią tego że nie mają czym walczyć, szli na znacznie lepiej wyposażonych wrogów.
Polska montalnośc to nie mentalnośc np duńska którzy poddali sie bez strzału i czekali na oswobodzicieli którzy za nich wszystko zrobią i mimo iż przegraliśmy to myśle ze mało kto z walczących wtedy powiedział że powstanie było błędem.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-08-01 20:36:51

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Słaby w porównaniu z tym co przeszli Ci których pamięć uczciliśmy to ta kompania to pikuś

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wróciłem z treningu BJJ.Fajnie było.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
żeleś, to Ty aż taki reprezentacyjny jesteś, że w kompanii honorowej stoisz?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Pierwszy
Właśnie z nocki w fabryce wróciłem, masakra A najlepsze, że za 10 godzin mam następną nockę, tym razem dłuższą - wczoraj było 8h, dzisiaj będzie 12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium