SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Połamani czy też zdrowi,zawsze spamować gotowi - SPAMPOST C/S, cz.III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Mengistu: z tym bez przesady chodziło mi nie o to co się musi stac byśmy awansowali ,a o to że załujesz ze nie przegraliśmy.

BOhen: Dobrze że wiessz dlaczego musiałem skasować

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
Mając remis albo porażkę to w tym przypadku wolę porażkę. Oszczędziłoby to mi nerwów przy oglądaniu TV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
lepiej być dobrym i zostac "oszukanym" czy dac dupy po całosci i oszukiwac się ze kiedyś będzie lepiej?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
Dobrzy to nie jesteśmy. Z cienką Austrią udało nam się strzelic bramkę ze spalonego i tylko dzięki Borucowi któremu udało się obronic w kilku 100% sytuacjach nie przegraliśmy. Mogliśmy to dzięki szczęściu wygrac - nie było nam niestety to dane.
Zresztą nie ma co gadac - dla nas kolejna wielka impreza kończy się po 2 meczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Nie ma się co oszukiwać, że nasi w najlepszej formie i tak nie są i jak zwykle wymiekaja psychicznie Niemcy też jak widać byli do pokonania i to wcale nie przez potęgę futbolową. A u nas gra Boruc, Roger i na tym praktycznie koniec. Ale taka chamówa jak dziś nie powinna się zdarzyć, zwłaszcza na imprezie tej rangi.

Queblo, czy mi się wydaje czy masz nowy element w avatarku?

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
Przy takim dopingu wygrana naszych była niemożliwa:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80273,5308485.html?i=1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Dobrzy to nie jesteśmy. Z cienką Austrią udało nam się strzelic bramkę ze spalonego i tylko dzięki Borucowi któremu udało się obronic w kilku 100% sytuacjach nie przegraliśmy.

Chorwaci też fartem wygrali i to też po bardzo dyskusyjnym karnym...
widac Austriacy wcale nie są tacy słabi jak się wszystkim wydaje.


Nie ma się co oszukiwać, że nasi w najlepszej formie i tak nie są i jak zwykle wymiekaja psychicznie


a to nasi są teraz w najlepszej formie? Ja bym powiedział że właśnie bardzo słabo grają...zupełnie nie tak jak za czasów eliminacji z Portugalią.

Niemcy też jak widać byli do pokonania i to wcale nie przez potęgę futbolową.

Chorwaci to bardzo mocny zespół,jakby nie było pokonali Anglików na Wembley...a w swej krótkiej historii są juz brązowymi medalistami MŚ

Queblo, czy mi się wydaje czy masz nowy element w avatarku?

hę? nie mam nic nowego w avku

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Przecież właśnie napisałam że NIE SĄ w najlepszej formie

Jakoś nie zczaiłam wcześniej tego drugiego mrocznego aniołka

Co do Chorwacji: moim zdaniem większość tych rzekomych 'potęg' typu Anglia jest przereklamowanych i jadą bardziej na chwalebnej historii. Chorwaci grają odważnie i bez kompleksów, dlatego wygrywają. Oczywiscie to dobry zespół, ale do Holandii czy Brazylii to im daleko.

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-06-13 00:35:58

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Nie wiem na ile to poważne?
[proca.pl/pokaz/1164/anulowac_wynik_meczu_polska-austria]

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
niepoważne.Nikt sobie tym w UEFA głowy zawracać nie będzie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego, QUEBLO:)

Następny temat

w rękawicach czy bez??

WHEY premium