SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy podczas bójki zawsze sie traci zęby??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
Jestem ciekaw czy podczas bójki jeśli dostane od kogoś strzała to od razu musze zęby zbierać z ziemi. Chodzi mi o to jaka jest ich wytrzymałość? Czy od pierwszego lepszego ciosu już lecą odrazu zęby czy może trzeba kilka mocniejszych uderzeń??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
zalezy kto ile ma pary w lapie najlepiej nos szczeke przy sobie i w razie ewentualnej walki zakladaj a bedziesz sie mogl cieszyc swoimi zabkami przez dluzszy czas

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xpakero ta szczęka jest taka naprawde za***ista jeśli chodzi o ochrone zębów??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
a widziales kiedykolwiek zeby bokser albo inny fighter wyplul na ringu zeby ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Tak,ale oni maja jeszcze rekawice.A ochraniacz na szczeke to wydatek rzedu kilku zl,a moze sie okazac warty o wiele wiecej(ja do niedawna jeszcze mialem aparat na zeby,ale teraz wlasnie bede sobie kupowal ochraniacz,bo glupio by bylo tyle kasy na aparat wybulic a teraz przypadkowo stracic jakies zeby... )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
I znowu trochę groteskowy temat! Zęby padaja bardzo rzadko i chyba przy okazji niecelnych tak naprawdę ciosów. Uderzenie w zęby to często pocieta ręka oraz brak efektu w postaci wygranej walki. Najlepiej już walić w nos, między oczy etc, a nie w zęby.
Tak czy inaczej, nmawet bez szczeki zabki trudno stracić - musiałbyś się specjalnie jakos nadstawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Nie, nie zawsze się traci zęby, najwyżej raz

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
jesli bedziesz mial caly czas jape zamknieta to raczej nie stracisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Casusbelli a widziałeś kiedy żeby jaki kolwiek bokser walczył bez rękawic??

Ja się tylko pytam,bo wydawało mi się że jak się dostanie z gołej pięści w twarz od jakiegoś miśka to się zęby sypią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829


dragon1987 - obejrzyj sobie wiele walk Vale Tudo. Tam wielu zawodników walczy w samych owijkach lub gołymi rękoma - mimo to nie ma strat uzębienia.

Absurdalny temat. Nie straciłem w walce ani jednego zęba - jeden mam ukruszony za to dzięki ... rowerowi (ot wypadek i mocny kontakt z ziemią).

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Noszenie "szczęki" - paranoja. Bijecie się codziennie???

A chroni dobrze. Jedna firma dawała parę tysięcy $ za straconego zęba przy założonej "szczęce" (gwarancja producenta)...



Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2004-09-12 17:00:24

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochraniacze na kolana

Następny temat

Co to jest shootfighting ???

WHEY premium