SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paszkos244 - spampost numer 2 + przepisy kulinarne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136815
Nie nie, źle mnie zrozumiałeś, mi chodziło o to, by ktoś początkujący, jak paszkos, nie opierał treningu na maszynach i izolacjach, bo tego typu ćwiczenia dają minimalne efekty w budowaniu masy ,,z niczego". To świetne ćwiczenie uzupełniające, nie musisz tego tłumaczyć;) Zresztą, ja po prostu odpowiadałem na pytanie Paszkosa, intencja była jasna

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ano tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
czemu taka nazwa dziennika ?

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie ciagla atakowany, ze tu same p******y + przepisy + foty zmienil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No tak wyszło z tą nazwą , ale przynajmniej pokazuje częściową prawdę tego dziennika.
Co do rozpiętek, to po ich robieniu czuję mega zrobioną klatkę i boczne rejony cycków. No i wydaje mi się, że jakoś klatka dzięki temu się powiększyła - a na pewno jej moc i wytrzymałość, bo ( nie wiem akurat, czy to od robienia rozpiętek ) pompki wychodzą mi już znacznie łatwiej - tzn. ostatnio ( jakieś trzy tygodnie temu ), jak robiłem sobie test sprawnościowy, pokazujący ile jestem w stanie zrobić pompek do upadłego, to po jakichś 45 wymiękałem.
Dzisiaj powtórzyłem test i zrobiłem 56 . Nie wiem, czy jest to jakikolwiek wyznacznik, ale jakby nie było - wyszło więcej! .

DZIEŃ TRENINGOWY - 13 IX 2012r:
trenowane partie: klatka, triceps, brzuch

TRENING:
Ogólnie rzecz biorąc z treningu jestem zadowolony. Dokładałem ciężaru na rzecz zmniejszania ilości powtórzeń i dzięki temu trening poczułem bardzo dobrze. A to cieszy najbardziej - czego ostatnimi czasy mi brakowało. Stąd to zwątpienie w siebie i we własne możliwości, bo zafiksowałem się na 15x powtórzeń w serii i przez to nie mogłem progresować...

1) Pompki z nogami na podwyższeniu: 4x30 + 1x30 zwykłe, z nogami na ziemi
2) Wyciskanie na Hammerze: 4x10 36kg
3) Wyciskanie sztangi na ławeczce poziomej: 4x10 20kg ( pełny zakres ruchu - sztanga do samej klaty i dobre wyciskanie. Zanotowałem już znaczną poprawę w tym ćwiczeniu, bo nie latały ręce na boki, a wszystko było stabilne. Spiąłem łopatki i wyszło dobrze! )
4) Rozpiętki hantlami na ławeczce poziomej: 2x12 7kg + 2x12 9kg
5) Rozpiętki na maszynie: 1x12 III klocek + 1x10 IV + 1x8 IV klocek + 1x12 III klocek
6) Pompki na poręczach: 4x10 ( tricepsy się konkretnie trzęsły już )
7) Ściąganie sznura: 4x12 18kg ( fajne czucie tricepsa, czułem jak go troszkę dobijam po wcześniej robionych pompkach )
8) Brzuszki - seria łączona: 3x20 na "jet pack'u" z wyprostowanymi nogami + 3x25 na skośnej ławeczce ( skupiałem się na tym, żeby cały czas mieć napięty brzuch i efekt tego był taki, że aż mroczki miałem przed oczami . Ale super weszło i brzuch twardy konkretnie )

Trening fajnie zrobiony. Skupienie, przesadna aż poprawność techniczna, dołożenie ciężaru i zmniejszenie ilości powtórzeń w serii dały wynagrodzenie w postaci w końcu poczucia, że się nie opyerdalałem.

DIETA:
1) owsiane + kefir + wiórki kokosowe + maliny + truskawki
2) ryż basmati + grillowany filet z okonia morskiego + mix sałat z oliwą i octem balsamicznym
3) orzeszki ziemne
4) bułka orkiszowa + cała, złota pierś z pieczonego kurczaka + warzywa (czyt. kanapeczki )
5) 2x serek wiejski + warzywa



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
no no powodzenia, takie żarcie zaj**iste robisz i nie chcesz go jeść ja bym ciągle żarł na twoim miejscu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1250
Papu wygląda świetnie :) powodzenia w treningach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
NEXTONE:

Wielkie dzięki . Co Ty myślisz, że ja wywalam to, co ugotuję? Pewnie, że wsuwam! Radocha nieziemska!

SEFS:

Również dziękuję! I za papu i za treningi.

Staram się z tymi treningami, teraz dochodzą obowiązki, ale na szczęście mogę ustawiać sobie zajęcia na po południa, więc pory treningów zostają te same za wyjątkiem wtorków, kiedy muszę wszystko przesunąć o godzinkę wcześniej, ale to pikuś.
A, żeby było śmieszniej, to zajęcia z kształcenia słuchu mamy na tyle luźne, że koleś jest w szkole w godz. 9-15 i przychodzimy, kiedy chcemy i na ile chcemy . ( Ciekawe, jaka będzie frekwencja.......... ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 424 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6517
Specjalnie dla ciebie obejrzałem master chefa gorąco ci kibicuję jak i jesli chodzi o program i o powrót do normlanosci bo chyba tak to można nazwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Bardzo Ci dziękuję! To cholernie miłe z Twojej strony! Normalność już coraz bliżej! W niedzielę staję na wagę po dwóch tygodniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń

Następny temat

trening tygodniowy do sprawdzenia

WHEY premium