SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paszkos244 - spampost numer 2 + przepisy kulinarne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wrzuć fotki jutro rano, ale takie gdzie jest cała sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
A no wielkie sorry, bo nie opisałem o co mi chodziło z brzuchem

Chodzi o jakąś taką dziwną proporcję, że na górze jest jakby wypchany, a nie jest równomiernie rozłożony. Nie macie takiego wrażenia? Od zawsze miałem taką budowę. Z profilu to wygląda, jakbym połknął piłkę do rugby i utknęłaby w poprzek na górze, zaraz pod mostkiem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
jak na moje oko to trzeci miesiąc

"Problem braku rozwoju masy dolnych glow miesni prostych brzucha [a i nie tylko prostych ale i pozostalych] wiaze sie bezposrednio z wada postawy za ktora sie nie zabrales - a za ktora zabrac sie musisz.

Problem ten ma swoja najwieksze objawienie w podstawowych cwiczeniach wielostawowych. Osoba ktora "nie ma dolu brzucha" to ta sama osoba ktorej na dole przysiadu i mc biodra uciekaja do przodu - robiac dolnego kota. "

słowa Pumy, tylko tyle mogę dla ciebie zrobić

Zmieniony przez - SZTYWNY91 w dniu 2012-11-02 20:54:10

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Po prostu jesteś za chudy, wychudzony. To jak ma być wszystko proporcjonalne? Nie pamiętasz już jak było u mnie, i jak zadawałem te same głupie pytania ze zdjęciami? Teraz się z tego śmieję, a zarazem wstydzę, że o takie coś pytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Ja wiem, że to też przez to, że jestem nieproporcjonalny, bo jestem chudy. Widzę to, bo jest już trochę lepiej. W Kwietniu to wyglądało jeszcze gorzej, także muszę po prostu cierpliwie dążyć do podbijania wagi, a wszystko się wyrówna.
Wadę postawy też mam potworną. Od zawsze się garbiłem, a dodatkowo przez to, że gram na basie, to lewy bark mam przez jego ciężar niżej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Więcej ciągów i wioseł, oraz ćwiczeń na wolnych ciężarach + dobra technika wykonywanych ćwiczeń, to się garbić nie będziesz, bo będziesz trzymał proste plecy przy ćwiczeniach i Ci to wejdzie w nawyk. Po problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Wielkie dzięki!
Masz rację - w sumie, to już zaczynam powoli odczuwać przejście na wolne ciężary. Martwy, rozpiętki, wyciskanie, siady, wyciskanie znad karku etc. --> Teraz czuć, jak przy tych ćwiczeniach pracuje absolutnie cały organizm i inne mięśnie. Brzuch, nogi, plecy... To jest super uczucie, bo człowiek jest cały spracowany po takim treningu. No i tak, jak mówisz - automatycznie musi trzymać dobrą postawę, żeby robić to dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
opuchlizna głodowa a w związku z tym kortyzol ponad normę. Rozyebałeś układ hormonalny - gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antos098
opuchlizna głodowa a w związku z tym kortyzol ponad normę. Rozyebałeś układ hormonalny - gratulacje.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Jakby nie patrzec to juz jestes kaleką wiec podwojne gratulacje.
Apatia/Depresja cie jeszcze nie łapie?

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-11-03 00:56:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń

Następny temat

trening tygodniowy do sprawdzenia

WHEY premium