SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paszkos244 - spampost numer 2 + przepisy kulinarne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że te wszystkie uwagi są, aby pokazać mi, że wynik przybrania przeze mnie 15kg od Czerwca jest powiedzmy słabym wynikiem. Ale niektóre komentarze zaczęły już trochę za bardzo wykraczać poza granice przyzwoitości - nieprawdaż?
Nie o to chyba do końca w tym wszystkim chodzi. Co do anoreksji - mam świadomość czym kończy się ta choroba, bo z takim prawdziwym jej przejawem miałem styczność ważąc 39kg i stojąc tym samym nad grobem. Wiem, że teraz też nie ma rewelacji, ale 55kg jest już ( przynajmniej dla mnie ) wielkim krokiem do przodu. Miałem konsultacje z psychiatrą i psychologiem, wszystkie rozmowy na ten temat znam, jak własną kieszeń. Rozmawiałem z nimi o tym wszystkim jeszcze wtedy, kiedy moje - nazwijmy to "obawy przed jedzeniem" - sprowadzały się do strachu przed zjedzeniem czegoś więcej na śniadanie od jabłka i gruszki, albo zjedzenia obiadu wcześniej niż o godzinie 20:00, po całodniowym pobycie w szkole i nic w niej niejedzeniu... Ale byłem wtedy jeszcze gnojem i nie ogarniałem, co odp*****lam. Także to, co teraz jest dla mnie czymś nie do opisania więcej. Dla Was nie, bo zapewne nigdy nie mieliście takich problemów w tych kwestiach.
Wszystko to - mam na myśli przybranie 15kg - stało się za sprawą jedzenia przeze mnie jakichś 2200kcal, co pokazało mi, jak mało jadłem wcześniej. Teraz szamię 2500kcal dziennie i jest to dla mnie postęp, kolejna poprzeczka w górę i nie zamierzam się zatrzymywać, bo wiem, że treningi robią się coraz bardziej wymagające i zapotrzebowanie rośnie. Poza tym - im więcej się waży, tym więcej się potrzebuje. Ale na Boga! Niech ta strona nie będzie miejscem jeżdżenia po mnie, jak po dzikiej świni. Trenuję na siłowni od 4 miesięcy i nigdy wcześniej w życiu nie miałem z nią doświadczenia więc niech niektórzy doświadczeni, wieloletni bywalce na siłowni, którzy pracowali na swoje kg mięśni i muskulatury przypomną sobie swoje pierwsze kroki w tej specjalizacji i odejmą od tego jeszcze jakieś 20kg, jak nie więcej. Teraz zobaczą cały obraz mojej osoby na siłowni.
Dziękuję i pozdrawiam.


Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2012-10-17 20:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Zacznij jesc jakis ~1000kcal wiecej albo "oddaj fartucha" bo jak narazie ciagle jest ta sama gadka.
A jesli zostałes urazony pytaniem o libido to rzeczywiscie moga byc jakies problemy z twoja meskoscia

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2012-10-17 21:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Paszkos - wyglądasz jak zwłoki, na prawdę już czas dojrzeć do tej myśli. Jak nie staje członek to też jest nie halo - niedożywienie w pełni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak cynku na przykład czy argininy, i nie dobór jest bardzo prawdopodobny, shit żartował jak zwykle nie ma się co użalać bo to normalne i trzeba to umieć przyjąć.

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-10-17 22:01:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problem w tym ze ja tym razem nie zartowalem
przeciez ten problem jest czesty u anorektykow :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej nie wchodźmy w szczegóły bo to temat nie na forum i to jego prywatna sprawa intymna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zatem jak intymność nie staje to jest na prawdę roz... układ hormonalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Nikt nie powiedział, że nie staje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Po prostu nie chciałbym, żeby tego typu pytania padały w tym dzienniku. Jest coś takiego, jak pw. Ale skoro już padło, to możecie być o te sprawy spokojni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Skończ jęczeć. 2500 kcal to Ty w dwa dni uskładasz. Siebie oszukujesz nie nas, bo np ja mam to gdzieś, to Ty serwujesz sobie przykre problemy zdrowotne na całe życie. Bywaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń

Następny temat

trening tygodniowy do sprawdzenia

WHEY premium