SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paszkos244 - spampost numer 2 + przepisy kulinarne

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Paszkos, jesteś tak "sławny", że nawet ja dorzucę swoje trzy grosze. Nie chcesz słuchać chłopaków to może dziewczyny posłuchasz - dorzuć do michy bo ~2400 kcal to ja jadam a mam 164cm.

Nie wstyd ci jesz tyle co dziewczyna i to 15cm niższa od Ciebie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No właśnie będę dowalał kcal - myślę, że nie będzie z tym problemu, bo tłuszczy się nie boję. Nie powinienem mieć z nimi problemu. Oliwa w sałatce jest pyszna, ew więcej majonezu na kanapeczkach też da radę.
Regenat - no właśnie rozważałem zrobienie sobie tej nutelli Zobaczymy, jaka wyjdzie w smaku - jak się przyjmie to będę walił może na ostatni posiłek do sera białego. Jakieś urozmaicenie, bo już trochę z tymi warzywami mi się przejadł. Teraz dorzucam sobie jeszcze kilka plastrów wędliny i jest git. Dużo ketchupu jeszcze ładuję i w ogóle jest miodzio. Nie mniej - jeszcze trochę polecę na poziomie 2,5 "kafla" i dodam tłuszczu po ~100g dziennie.
Krzyh - Dzięki! Jest nieźle w porównaniu z tym, co jeszcze niedawno było. W kwietniu miałem rozpisaną dietę od "Pani Dietetyk" na poziomie 1700kcal i ledwo w siebie wciskałem... MASAKRA! Idę do przodu!

A co poradzicie odnośnie tych ćwiczeń na wolnych? Na co ewentualnie zmienić tego Hammera, żeby z dnia klaty wywalić już zupełnie maszyny?
W sumie fajne czucie jest po nim. Dobrze "dobija" wyciskanie na płaskiej ławeczce .

Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2012-10-25 20:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dołóż jeszcze kilka plastrów marchewki, może węgle podbijesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Daj spokój... Co miałbym napisać, żebyś nie docinał? Szynka też urozmaica smak sera białego.
KONIEC JUŻ TEJ JAŁOWEJ DYSKUSJI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
.

Zmieniony przez - pawel1235 w dniu 2012-10-25 20:29:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
? Czy to aby na pewno nie pomyłka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Paszkos244
Teraz dorzucam sobie jeszcze kilka plastrów wędliny i jest git. Dużo ketchupu jeszcze ładuję i w ogóle jest miodzio.

Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2012-10-25 20:13:12





Ty weź dodaj migdałów, orzechów, oliwy z oliwek, jajek, serków wiejskich, czy innego jedzenia, a kurde po kilka plasterków wędliny dodajesz. Weź w końcu zachowaj się jak facet, a nie jak p***a, których w tych czasach nie mało. Trzeba być twardym, a nie miękkim bo zginiesz. Kawa na ławę, dwie garści orzechów Cię nie zabiją, nie zapchają Cię, a powinieneś zjeść z chęcią, ale się boisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jw, orzechy dobra sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
Paszkos244

No i tak sobie teraz myślę, co by tu jeszcze można było zastąpić wolnymi ciężarami z maszyn, które robię.


Ułóż solidny plan i nie pyerdol się z zastępowaniem.

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
To dam oprócz tej wędliny jeszcze orzechów albo jakiegoś innego tłuszczu. Oliwek, albo oliwy z oliwek. No i jest jeszcze jakiś chljep do tego, jakby co. Nie patrzę na to, że to ostatnia szama. Ma się bilans zgadzać, jak nie daję rady wciągu dnia odpowiedniej ilości węgli dać. W chuyu mam to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń

Następny temat

trening tygodniowy do sprawdzenia

WHEY premium