SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMPKI!!!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 14988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 439
mam pytanie, JAK rozłozyc trening z pompkami? chodzi mi tylko o pompki bo inne cwiczenia opanowałem.

interesuje mnie ile serii trzeba robic w jakim rozstawieniu i ile powtórzen( oczywiscie na początek). prosze o pomoc..

powiem ze robie teraz 3 serie po 8 w normalnym rozstawie
3 serie w szerokim( 8 powt.)
3 serie w waskim( 8 powt.)
i planuje dodac do tyego 3 serie pompek na poreczach ale nie wiem ile powtórzen...


za odpowiedz dzieks:)

siłownia- trudne początki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 439
Co do planu to jestem z niego zadowolony:)


ps. do woja nie moge isc, ale ide do łodzi na prewencje

siłownia- trudne początki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 928
no to mysle ze powinienes cwiczyc 2-3 razy w tygodniu z tego co napisales wynika ze masz zamiar robic 12 seri mozesz tak robic zrob sobie taki plan miesieczny i po miesiacu zobaczysz czy beda efekty. Co do powturzen to w pierwszym tygodmiu rob po 8 a pozniej jak bedziesz czul sie na silach to doluz sobie wiecej. A jak nie masz poreczy tylko masz zamiar kupic to do czasu gdy nie bedziesz mial mozesz cwiczyc tak ze nogi na wersalce a rece na pufach dobrze rozciagaj klatke piersiowa.

glodne dzieci nie mysla o silowni wejdz i pomoz http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 439
oki, dzieki, ale nie chodziło mi o pompki na poreczach poziomo tylko głowa w górze a nogi na dole i sie opuszczac. tylko nie mam poreczy ani takich krzeseł z oparciami:)

siłownia- trudne początki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 928
aha rozumiem

glodne dzieci nie mysla o silowni wejdz i pomoz http://www.pajacyk.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
to możesz to robić na dwóch krzesłach obok siebie lub dwóch oparciach tak aby na jednym były twoje nogi a na drugim ręce i tak robisz ułatwione, ale też skuteczne szwedzkie pompki

Dąż do marzeń, sięgaj gwiazd, przełamuj przeszkody , a na pewno osiągniesz to,
co w życiu najważniejsze - spełnienie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
Jeżeli czujesz się na siłach p0lecam trening pompek 10x10 co dziennie.Sprawdzilem na sobie i poprawiłem wynik w wyciskaniu o ok.30 kg po 5 miesiącach treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1541
A klata Ci coś urosła troche?? po tych kilku mieśiącach czy tylko siła??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
hmmm ja to robiłem tak: zaczałem robic pompki na początku wakacji
zrobiłem 10 pompek i byłem zmachany jak dzika świnia javascript: test(''); wiec robiłem sobie serie po 10 powtórzen mniej wiecej 5-10 razy dziennie... pozniej zaczałem robic coraz wiecej ;)i choc ostatnio troche zaniedbałem to juz po 2 miesiacach cwiczen robiłem spokojnie seriami po 25 powtórzen przez cały dzien... robiłem srednio od 100 do 250 pompek dziennie :):) i widac efekt :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 439
wydaje mi sie ze w taki sposób jednak trenujesz wytrzymałość i siłe po trosze, lecz mase miesni zrobiłbys szybciej z mniejsza iloscia powtórzeń.. tak mi sie tylko wydaje:)

siłownia- trudne początki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 439
nie ma co podbijac tematu ale jescze jedna wazna wzmianka i zapytanie: pompki w waskim rozstawieniu pomagają odseparowac miesnie piersiowe(tak czytalem w MH)rozwijają takze dolne miesnie piersiowe?? moze lepiej zastąpić je pompkami z rękoma w wąskim rozstawie, ale na podwyższeniu z rękami??

siłownia- trudne początki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
przyszła mi siła oraz nieżła masa klatki.Ustawienie rąk na szerokości ramion.
Teraz musiałem klatę zaniedbać bo była zbyt duża w stosunku do innych grup
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyskok podczas hst

Następny temat

HST do oceny !!!

WHEY premium