SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287055

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
meta balkan bdb tylko aby to nie byl fake. bo duzo tego lata ost

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
Jak metka z british dragon? Dostałem propka z pmp, jak sprawdzić czy nie wyj**ka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3144
nie ma wyj**ek pmp, przynajmniej nie slyszałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
ja slyszalem:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
u mnie na jesień prop pmp dzialal bardzo dobrze

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3211
Hubert81
lachu543
maćkowiak
Jak tren ace Alpha Pharma bije ktoś macie jakieś info bo ten tren może być nr 1 na rynku przeróżnych fejków


W zależności jakie masz przebicie cenowe w stosunku do innych labów. Mam osobiście porównanie do Foxa, Egzogen i Dose. Po wbiciu już trochę tej Alphy osobiście utwierdziłem się w przekonaniu; jeśli chodzi bezpośrednio o trena - kolor, mętność itp. nie mają kompletnie żadnego znaczenia, jeśli chodzi o samą jakość środków przy Alphie płacisz jakąś część gotówki chyba za samą nazwę, ewentualnie za to, że jest sprowadzana skądś tam :)

Suma sumarum - brak zauważalnej różnicy w działaniu, która miała by rekompensować różnice w cenie.

( Nie, nie diluje Dose, Foxem i Egzogenem ).

Zmieniony przez - lachu543 w dniu 2014-02-04 14:38:20


No to ciekaw jestem czy ja odczuję jakąś różnicę, zostało mi na ostatni szot trenu genamed i przechodzę na alphę.


Dawaj znać od razu jak będziesz w stanie coś już powiedzieć, masz większe doświadczenie więc za pewne lepiej będziesz w stanie ocenić ewentualną różnice :) Sam jestem ciekaw jak to się będzie miało odnośnie moich odczuć. Niby wcześniej leciałeś innego Trena niż ja, ale sporo osób pisze, że Genamed to praktycznie ta sama półka co Dose więc jakoś będzie można to porównać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
jesli chodzi o pmp to najwyzej oni sami sobie robia pod górke zaniżajac stęzenia i iloscia soku oraz tabletek, bo czesto to sie jeszcze zdarza, ale maja tez i dobre produkty jak teście i treny. a kto sie spotkał z podróba bałkana ? co najczesciej wałowane z tego labu ??

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Z tego co zauważyłem to nie ma bałkana kompletnie nie działającego jest poprostu taki ktory działa słabiej. Jak ktoś pamięta kilka lat temu jak bałkan wchodził i działanie srodków to jest dobry punkt odniesienia :)

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4417
Panowie jak z metką Malay Tiger nadzien dzisiejszy?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium