SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
kulmasBAN
strike
polecasz mu propa swissa, gdzie w temacie koles wkleil badania przed i na cyklu z tego bezbolesnego propa i wyszlo, ze tam propa jest tyle co nic




Sam aktualnie bije tego propa na zmiane z DOSE . to co bije ze swissa jest na EO. a co do tego ze nie ma tam propa . zwroc uwage ze to byla opinia jednej osoby cala reszta w temacie swiss-A chwali.

z tego co lata na rynku , prawie wszsytkie propy dzialaja. Ja napisalem swoja opinie spr na sobie. Swissa i Dose moge smialo polecic

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1675
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Nie ma mniej bolesnych :) Każdy reaguje inaczej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
prop Swiss dobry.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8096
Panowie jak obecnie z metką Biosiry? Godna polecenia? Czy może lepiej Razac albo Alfa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 4 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7050
panowie jeszcze raz temat efki, duugi2 napisał, że lepiej wziąć w tab db pharmy, więc wykonałem telefon i db pharmy niestety nie ma ale mam do wzięcia:

redpitbulls tabs albo polfę inj

cena wychodzi dużo lepiej za pitbullsa ale nie jestem pewny, czy jest tam to co ma być.

co lepiej wybrać?



Zmieniony przez - impi w dniu 2014-02-02 18:30:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
skiny
Panowie jak obecnie z metką Biosiry? Godna polecenia? Czy może lepiej Razac albo Alfa?


Alpha meta zaj**ista, mi najlepiej smakuje z dostęnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
alpha lepiej kopie i po biosirze wypowiadali sie że troche wysyfia wzgledem innych choc to może być indywidualna sprawa

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
brałem niedawno alphe Lepszej nigdy nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Co do propa to biłem dose przeszedłem na swisa i zbytnio nie odczulem różnicy. Na plus dla swisa że nic a nic nie boli. Teraz lece na cypku z swisa i nie bawem wejde na propa znowu i pewnie troche trenu zarzucę tez swisa,


jeżeli masz dotep do tych co wymieniłes propów to celuj w 1alphe/2dose

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium