SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287089

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1723
Resista
Jak z tańszymi clenami?


Balkan fox db .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Na pewno nikt tego nie widział i nic o tym nie słyszał?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Resista
Jak z tańszymi clenami?


DB Pharma tbl & inj kosi ładnie. Inne to Fox, Malay, Bałkan, Alpha to już droższe. Jest też chińczyk Lu Kaw tańszy i pięknie robi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
pany clen z foxa ? brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9212
Hej ho
Chce kupic 200 metki i poleciec ja solo, mam dostep do euromedu i biosira, ktora wybrac? . Z gory dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
BSP1
Jest róznica jakas miedzy trenami dose genamed?w jaki celowac

Przechodziłem z jednego na drugi różnicy nie czułem. Oba miałem w tej samej cenie więc i tu różnicy nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
euromed :) metka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
lapa19
pany clen z foxa ? brać ?


Dobry clen.

Erenen
Hej ho
Chce kupic 200 metki i poleciec ja solo, mam dostep do euromedu i biosira, ktora wybrac? . Z gory dzieki za pomoc


Oba laby pewne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14520
Hubert81
maćkowiak
Tak jest pany jak ktoś bije trena ace Alphy i ma porównanie do innych konkretnych i sprawdzonych jakie krążą to niech pisze czy to jest czy może będzie nr 1 na naszym ubogim w konkretne i uczciwe środki rynku bo o Alphe jako firmie można powiedzieć że góruje i to znacznie


Wbiłem pierwszego szota właśnie, i co mogę powiedzieć - od razu wyraźna poprawa sylwetki









































A tak poważnie to dam znać po kolejnych kilku inj bo widzę że sporo osób czeka na opinię, sam również jestem ciekaw działania.
Kolor mocnej herbaty.
heh dobrze by było po 1 strzale a biłes może tren z malaya ace 150mg w w ampie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
lapa19
pany clen z foxa ? brać ?


Bierz śmiało. Testowany osobiście
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium