SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 285780

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
HixeR
panowie, w moje ręce trafił polski metanabol z jelfy (dłużnik był nie wypłacalny i dał mi mete ) tylko, że na opakowaniu nie ma daty ważności, czy po nr serii można jakoś sprawdzić czy nadal klepie? czy raczej nie ma takiej opcji?

i co z cyklem 4 tygodniowym (20 mg ed) ? ma sens czy lepiej dokupić i pociągnąć dłużej?


Przelicz sobie po pierwszej serii tej metki:

https://www.sfd.pl/METANABOL_5mg_x_20tbl_JELFA_new_design_-t483489.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1715
Dill włąsnie podesłał cenniczek :D EGZOGEN PHARMA jak srodki z tego labu ? Ktos cos szmała labo bil?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Panowie kupiłem dzisiaj enana z genesis wie ktoś czy działa jak trzeba?
Na stronce genesis buteleczki sa troche inne tak jak i hologramy czy to znaczy że bedzie lipny towar? czy nie ma reguły?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2515
Mam dostęp do takiego samego, koleś mówi, że dobrze wyszło na badaniach. Ale sam nie wiem jakos mnie to nie przekonuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
To nie temat od takich rzeczy. Jest wiele sprawdzonych testo na rynku, a wy kupujecie jakieś wynalazki.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Dokladnie ^

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3107
Miałem suste z genesisa tylko ze był inny kapsel coś tam było czuć ale raczej nie tak jak powinno, a z genesisem to loteria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
u mnie genesisb dobry ,osobisice propa bilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14506
Testuje ktoś nowość Malay Tigera T-400 albo może macie jakieś info na jego temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1715
maćkowiak
Testuje ktoś nowość Malay Tigera T-400 albo może macie jakieś info na jego temat



NIe dlugo dam znac..bo Ziomkom kminiłem odtatnio...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium