SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 285707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Balkan jeden z gorszych pomyslow jak dla mnie pod wzgledem bolesnosci
Bralbym DAX, Dose.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2515
Stanabol alchemia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170723
Bilem propa balkana nie cale 3 miesiace, nie zauwazylem nic co by mi przeszkadzalo bic go dalej, polecam

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
HellBull
Jak tam prop się ma z czego brać?


Alpha, Egzogen, Genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4357
kumpel bije cypka z genamed i kosi ładnie wiec prop pewnie też będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
propki wale na zmianę teraz dose genameda oba cacy nie czuje różnic oba bezbolesne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Arkus P
Bilem propa balkana nie cale 3 miesiace, nie zauwazylem nic co by mi przeszkadzalo bic go dalej, polecam


To Ci sie pofarcilo ja 2 iniekcje i obie 3-4 dni wyjete z zyciorysu. Kolezka w tym samym czasie suste balkana, 2 tygodnie nie cwiczyl... moze taka seria albo jakis lewy balkan nie wiem...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
Muszę przyznać, że na wiosnę z lekkim strachem wchodziłem na propa balkana, ale się miło zawiodłem Bezbolesny i działał super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
MarcelQ
Arkus P
Bilem propa balkana nie cale 3 miesiace, nie zauwazylem nic co by mi przeszkadzalo bic go dalej, polecam


To Ci sie pofarcilo ja 2 iniekcje i obie 3-4 dni wyjete z zyciorysu. Kolezka w tym samym czasie suste balkana, 2 tygodnie nie cwiczyl... moze taka seria albo jakis lewy balkan nie wiem...



Takie jajca są jak alkoholu benzylowego za dużo w ug naleją - chłopaki się zabezpieczają w taki sposób żeby kuku nie było, w końcu niesterylne warunki. Więc stawiałbym raczej na lewiznę.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3168
Witam. Jaki test enan polecacie? Pytałem o balkan i pmp to brak zaproponowali mi alpha pharma. Jak to oceniacie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium