SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 285617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Doktorek2ow
Kamrys
Panowie skąd pozyskać Efedrynę jakieś under jest na rynku?? Jak z dostępnością??
Czy pozostaje tylko z tussipectu z apteki ?



Chcesz sama Efke czy ECA lub EC ?

Bo jezeli to 2 to ejst tego sporo :) Np Polska EC Z Polfarmy lub cos takigo , rózowo biala saszetka ;) :)


daj nazwe handlowa tego z polpharmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
polopiryna jest z polpharmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1715
e-lite
Doktorek2ow
Kamrys
Panowie skąd pozyskać Efedrynę jakieś under jest na rynku?? Jak z dostępnością??
Czy pozostaje tylko z tussipectu z apteki ?



Chcesz sama Efke czy ECA lub EC ?

Bo jezeli to 2 to ejst tego sporo :) Np Polska EC Z Polfarmy lub cos takigo , rózowo biala saszetka ;) :)


daj nazwe handlowa tego z polpharmy.


Pomyłka z Mojej strony ..Nazwa EC Lab : Pol-Chem..

Z polfarmy cos innego musialem miec .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1715
Hubert81
polopiryna jest z polpharmy



No wlasnie mi sie po**balo cos z Polfarma ..Sory za pomyłke z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
Uhh śledzę temat w oczekiwaniu aż Hubert walnie opinie na temat trena z ap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Trzecia iniekcja dzisiaj poszła, wczoraj w nocy spałem 2 godziny, ok 30-60 min po szocie 100 mg rozgorączkowanie, po pierwszym myślałem nawet że coś mnie łapie takze jeśli chodzi o sajdy to mocne, o działaniu za kilka dni będe mógł się wypowiedzieć dosadnie, ale czuję że drzemie w nim moc.

Przeszedłem z genameda i czuje nasilone objawy w porównaniu z nim. Dawka nie zmieniona 100 mg e2d.



Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2014-02-08 22:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 527 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4937
W takim razie wskoczę jeszcze 2 flakony przed debiutami wierzę, że alpha mnie nie zawiedzie :D
Póki co lecę z eurochemu 75mg/ed i z sajdów tylko płytki sen (budzę się z 3,4 razy w nocy) i mocz kolor cegła ;) Pozatym żadnych, efekty zadawalające ale ciekawy jestem jak będzie po przeskoczeniu na alphe 100mg/ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14487
Właśnie oto chodzi żeby ktoś kto ma pojęcie i porównanie opisał tren ace Alphy bo może się okazać ze jest nr 1 w zasięgu naszego rynku i wtedy będzie można powiedzieć że jest się na trenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6353
Wcinam obecnie miecia z malay tiger 10mg, po pierwszym tygidniu jak najbardziej na plus. Dietka dopieta, oslonki do kazdej porcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
czy unigen to apteka?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium