SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 285754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Sa pewniejsze laby, king byl spoko swojego czasu, a pozniej tak sie zj**al, ze poezja, axio niewiadomo jak teraz stoi prawie nikt nie uzywa tego labu mysle, ze opinii nie bedzie za wiele, nie masz dostepu do czegos innego ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
jeszcze ewentualnie cały asortyment malay tigera, tylko ze king labs jest prawie polowe tanszy i mam dylemat

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2515
Stolczuk
jeszcze ewentualnie cały asortyment malay tigera, tylko ze king labs jest prawie polowe tanszy i mam dylemat


Po co kupować jakieś g**** ? Lepiej zapłacić więcej i mieć pewność co się bierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
kupi to tańsze a potem bedzie narzekał że nie działa ja najlepiej to poszukaj pewniejszych labów jeszcze od tych co podałes

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14506
A co z tymi trenami z Venoma z acet i enant macie jakieś info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5228
Stolczuk
jeszcze ewentualnie cały asortyment malay tigera, tylko ze king labs jest prawie polowe tanszy i mam dylemat

Bierz apteke, forum nie jest wskaźnikiem dobrego undera bo każdy dil sprzedaje co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Troche prawdy jest w tym co wyzej, ale nie sami dile na forum, jednak zdecydowana wiekszosc to użytkownicy, nie da sie spimpowac chvjowego labu.

A co do apteki to wiadomo, zawsze nr 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Dlatego trzeba mieć dilla, który wbija towar z tego samego źródła co ci sprzedaje i problem załatwiony. Jak jest ok, to powie, że firma x chvjnia i żeby nie brać.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Tyle że towar nie jest od dilla tylko od producenta bezpośrednio.

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5228
nie mówię o dilach na forum, być może i tacy są ale nie śmiem twierdzić bo nie wiem.. sprawdzony dill? nie jeden wali goowno nie omke 100% aptekę z zapewnienia, na pewno kiedy piszą na forum "kopie ale trochę zaniżone" albo, "jak się trafi" nie zachęca do kupna.. jak nie chcesz zmarnować czasu przy tym odżywek i odbloku to wiadomo po co sięgnąć
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium