SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 286617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
BigMen i e-lite. Enan Dose wg was sredniawka ? a biliscie ten srodke znam min z 8 osob co go bili i byli bdb zadowlonei..

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
też uważam ze ostatnio dose zbiera sporo dobrych opini u osób co biło, ja celuje w inne firmy ale jakby brakło to raczej po unigenie alpcha balkanie postawiłbym teraz dose

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Karp go bije i mówił, że kosa. Ja go nie spróbuje, bo nie lubie soku z flakonów, wole z ampy ciągnąć(chyba że nie ma innej możliwości).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Szwera
Orientuje się ktoś jak metka z Androlab i PMP?


Androlab nie wiem, meta pmp dobra.

Yngwie69
enan bioniche, dose , biosira , atomic labs, balkan, Aburaihan . jak byscie to ulozyli ?


Bioniche ciemne, balkan, dose sa ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Unigen=Alpha tak btw. Unigen ich wykupił i robią soki na ich licencji.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
strike5
BigMen i e-lite. Enan Dose wg was sredniawka ? a biliscie ten srodke znam min z 8 osob co go bili i byli bdb zadowlonei..


Znam dwie osoby i byly zadowolone. Ale ja dla odmiany wypowiadam sie o tym co sam bralem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ale za to masz kumpli co bili wszystko i kaazdy srodek zeby porownac ze bylo lepsze niz PMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
mefistofelis
dzieki a meta z bioniche jak ma sie dzisiaj ?warta czy lepiej cos innego


Dobrze kręci.

Doktorek2ow
mateo5
Jak się ma meta z Blue Dragon? Orientuje się ktoś?


Inj MEta Dose chyba ma jak dobrze pamietam i Biosira, do innych inj Met nikt u mnie nie bral to sie nei wypowiem ...W to bym celował jak chcesz mete w strzałach..A jak tab to jak Koledzy wyzej pisali.

Zmieniony przez - Doktorek2ow w dniu 2013-12-07 19:12:31


Metka inj dobra z labów Biosira, Dose i LK.

Yngwie69
enan bioniche, dose , biosira , atomic labs, balkan, Aburaihan . jak byscie to ulozyli ?


Może być w tej kolejności jak podałeś.

vitaminaC
Krzykacz wlasnie kumpel chec mi sprzedac stare zapasy ma z data w wyjscia z stycznia ,tlusty druk i okres przydatnosci byl na dwa lata...


Jeśli stare możesz ryzykować.

Doktorek2ow
Krzykacz biles nowa serie /partie ? Bo i Ziomki placza ,ze jednych robi a drugich nie .


Stare, bardzo stare zapasy. Nowego nie biłem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13759
Jak tam z propem z Malaya działa ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1721
emillsfd
Jak tam z propem z Malaya działa ??


U nas Działa.Brałbym śmiało ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium