SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 6

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 287071

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
k391
jaka deca??

dose generics / GENAMED PHARM / PMP / EGZO GEN / bionicha pharma



PMP aktualnie podjadam i kopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dose z własnego i znajomych doswiadczen - bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1723
makowiec832
k391
jaka deca??

dose
generics / GENAMED PHARM / PMP / EGZO GEN / bionicha pharma



PMP aktualnie podjadam i kopie



PMP Bioniche Dose Bardzo sobre soki :) Genamed bije aktualnie ietez łądnie wchodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 933
siema mam pytanko do ludzi co brali ph i sa obeznani w firmach jaka teraz firma jest godna uwagi mam dostep do srodkow z firm Dragon,Thai Lab,LGI ktora jest najpewniejsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
makowiec832
jest mozliwość sprawdzenia czy meta bałkan mam oryginał ? lece to z dek i enan ale pierwsze 2 tyg solo i efekty zaczeły sie dopiero jakis czas po inj a tak to nic a mete zawsze czułem po kilku dniach. dlatego mam przypuszczenie ,ze zwałowany


Sprawdz kody ale to tez nie gwarantuje niczego. Jesz czujesz, ze lipa wiec sam sobie odpowiedziales Osobiscie nie spotkalem sie z lipna meta balkana.


k391
ome ktos testowal nie dawno?


Org oma najlepsza opcja.

k391
jaka deca??

dose generics / GENAMED PHARM / PMP / EGZO GEN / bionicha pharma




Egzo nie wiem. Z reszta z tych co wymieniles nie spotkalem sie z negatywna opinia w realu. Sugerowalbym sie cena w tym wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Panowie skąd pozyskać Efedrynę jakieś under jest na rynku?? Jak z dostępnością??
Czy pozostaje tylko z tussipectu z apteki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
red pit bulls dobra efka

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 238 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1723
Kamrys
Panowie skąd pozyskać Efedrynę jakieś under jest na rynku?? Jak z dostępnością??
Czy pozostaje tylko z tussipectu z apteki ?



Chcesz sama Efke czy ECA lub EC ?

Bo jezeli to 2 to ejst tego sporo :) Np Polska EC Z Polfarmy lub cos takigo , rózowo biala saszetka ;) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Najchętniej samą ewkę EcA sam sobie zrobie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

2 Cykl pomóżcie!

Następny temat

[spam] nie dla dam !!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium