SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 356485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9993
Lasix jak wrażenia po titanie prop i tren daje rade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekwae jak wypadnie enan cybera od poniedzialku na niego przchodze z enana titana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niewiem jak prop titan bo nikt u mne nie bije ale trena acata bije 2 znajomych i chwala ze bardzo dobry acat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
KruQ własnie mowie o tym by np dodac 1ml enana :) krótkiego w zadnym wypadku nic wiecej bo umre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
bulterier1
Lasix jak wrażenia po titanie prop i tren daje rade?


dla mnie bardzo dobry towar, a mam porownianie bo dlugo bilem ap, dose i genamedy... na pewno nie mozna srodkom z titana nic zarzucic

za 1,5 tygodnia odpalam enana i tri bolda z titana

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-02-21 14:29:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
dugii2
niewiem jak prop titan bo nikt u mne nie bije ale trena acata bije 2 znajomych i chwala ze bardzo dobry acat


bardzo dobry prop a libido rewelacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1757
nikt nie brał ostatnio tescia enenthante z venom lab? nie straszcie mnie ze wydupilem kasiorke w bloto:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Lasix
WyrwiCh**
ja tez tak miałem po rapidzie z cybera ... bol nogi nie do opisania .. ja sie na niego juz nie skusze
z reala moj kolega zero bólu zaś drugi ten sam problem co ja .. wydaje mi sie ze to reakcja org a nie cos spitolone



mam to samo, bol konkretny podczas wbijania - pieczenie, rwanie itp. az ciezko wytrzymac + pileczki...to moja pierwsza przygoda z rapidem i raczej ostatnia


Pieczenie podczas wbijania zspewne od trenu sce. Kazdy bdb ace mnie piekl w trakcie wbijania, chyba tren o dobrym stezeniu tak ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
lestat1986
Lasix
WyrwiCh**
ja tez tak miałem po rapidzie z cybera ... bol nogi nie do opisania .. ja sie na niego juz nie skusze
z reala moj kolega zero bólu zaś drugi ten sam problem co ja .. wydaje mi sie ze to reakcja org a nie cos spitolone



mam to samo, bol konkretny podczas wbijania - pieczenie, rwanie itp. az ciezko wytrzymac + pileczki...to moja pierwsza przygoda z rapidem i raczej ostatnia


Pieczenie podczas wbijania zspewne od trenu sce. Kazdy bdb ace mnie piekl w trakcie wbijania, chyba tren o dobrym stezeniu tak ma.


Moze tak byc panie Marcinie ;) nie wiem jak to jest naprawde np. genamed dusil mnie co strzal a wchodzil pieknie i robote robil zawodowo, titan nie dusi, nie boli i tez dziala dobrze z dose bylo to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Lub jeśli stosuje się jakikolwiek preparat do odkażania przed iniekcją to dostaje się pod skórę i stąd mniejszy/większy ból.

Mnie nic nie piekło po towarze chyba, ale ja bije przez dres więc może dlatego.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium