SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 354233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
J/w tamox i t3 nie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 19270 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158530
tatarxxx
U mnie na Cypio genameda libido było lepsze niż na shree. Bite bezpośrednio po sobie.


Oczywiście w shree mogles mieć bardziej deklarowane stężenie i estro mocniej wywalilo i libido było słabsze...a wiec to ze libido słabsze nie znaczy ze w shree nie ma cypio itd...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2969
ziki2000 leci 10mg/ed tamoxifenu do cyklu... wiec watpie zeby estro az tak mocno podnioslo sie. Chociaz fakt faktem badan nie robilem po przejsciu na shree
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
Aras84
12Bartek88
Trenik dose czy titan?



Titana malo kto bije jeszcze, wiec mozesz sam testowac lub skusic sie na sprawdzone Dose.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2015-01-23 21:14:48


u mnie w rejonie poszedl w ruch tren titana jeszcze w starym roku ...
na duzy + dla titana
co do dose - ten metny z okresu wakacyjnego rewelacja .. ten obecny hmmm ... titan wypada lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
keystone69
kazdy srodek AP ma kod


nie do konca

np. na tamoxie jest coin retrvie .. -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ziki testowane na duzej dawce sredniej i malej u mne duzo biora schere i genameda i genamed na silce tak czy siak libiodo zawsze lepsze na genie dzilanie oba maja ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do titana wczoraj gadalem z kumplami i mowia ze cypioant bardzo dobry i tren acat tez tylko acat trzeba bedzie z czyms porownac innym kumpel leci trena androchema dzial bardzo dobrze 4 tydz widac ja k sei zmienia skonczy go i bedzie wlazil na titana acata to tez sie sprawdzi cyz to slabsze czy lepsze od adnrochema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
dugii2
co do titana wczoraj gadalem z kumplami i mowia ze cypioant bardzo dobry i tren acat tez tylko acat trzeba bedzie z czyms porownac innym kumpel leci trena androchema dzial bardzo dobrze 4 tydz widac ja k sei zmienia skonczy go i bedzie wlazil na titana acata to tez sie sprawdzi cyz to slabsze czy lepsze od adnrochema


w takim razie czekamy z niecierpliwością na opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
enantax -finax pharmaceutik warto zainwestować koledzy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
na początku swojej przygody z SAA brałem teście z finaxa i na pewno działały, badania robiłem
jednak nie jestem w stanie porównać do niczego innego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium