SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 356529

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja lece bolda gean an animalu wklejalem badania pozycje od czerwonych krwinek podniesione juz czuje go dosc ladnie ale ejszcze 2 tyg i wlaze na bolda acate 1 raz ciekaw jestem jak to dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Ten Baltic kiedys bilem , z bolda i tescia nie bylem zadowolony , oxa pewnie szalu nie robi , ja wybralbym Alphe , a sam teraz lykam oxe Shree i jestem bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7803
kux
Która oxa warta grzechu na tę chwilę ? Alpha vs Baltic


jedno i drugie kozak, choc baltic troche drozej wychodzi.
btw - meta z baltica wsrod opinii kilku osob przebija alphe i inne underowe firmy.

Deum Sequere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Witam chciałbym zapytac o skutecznośc tego środka bo nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi ,kiedys brałem winko z tej firmy byłem bardzo zadowolony ale to było jakies 3 lata temu.. wiec nie wiem jak jest teraz .Testował ktos ten środek teraz? jesli tak to jakie odczucia były?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
chodzi o enana z bałkana:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Lata duzo fejkow balkana, jesli ori to najwyzsza polka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
czyli niema nikogo kto teraz testuje? bo przybiłem juz 3 i juz czuje ze libido up no i lekkie wypieki na twarzy ale chciałem poznać wasze opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
wypieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
tak wypieki nie wiem czy spowodowane wzrostem cisnienia czy co..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
więc wypowie sie ktos?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium