SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 356562

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 858
Panowie,kumpel przywiózł Deca durabolin 250mg w ampach British Dragon po 1ml. Co o tym myślicie? Bral to ktos może? Wygląda niby spoko,ale wygląd to nie wszystko. Chyba,ze wziąć wbić i po czasie sie okaże czy to jakiś Lipton..bo niedługo bede robił cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
BD new bdb. Brałem ten towar, brali ludzie co znam i można polecić dalej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
hexe znajomy dil chwali balkana ponoc lepsza niz ap. ma jedno i drugie wiec moze prawda ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3415
Jak się ma testoject 400 Excel pharma w uk?
W jakiego boldka celować w uk? Myślałem o ap ale widzę.ze co niektórzy go nie.chwala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
new bd w ampulkach sam bilem enan dzila ok suste znjomy bil i chwalil ale ten mix trena co maja to jest slaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 858
Dzięki panowie za info :) to wlasnie chciałem wiedzieć. Pozdro do Was!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jak już kiedyś pisałem o trenach by BD new:

krzykacz
krzykacz
Magik 22
Potrzebuje dobrej porady bił ktoś British dragon szósta jakie efekty?


Biłem propa i brałem antka, bdb towar. Testy i treny mix i ace lecieli znajomi i podobnie.

Mowa o new BD amp/1ml.


A ty co brałeś?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
oxandrolon shree venkatesh czy alpha pharma która będzie lepszy ewentualnie malaya tiger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Obie oxy dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
ok dzięki tylko shree venkatesh jest standardowo pakowany 50 tab. po 10 mg a mam propozycje 1 opakowanie 100 tab. po 10 mg ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium