SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 355636

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56
Bije deke ze shree 2 strzaly w tygodniu tj.400 mg i sustabol 350 British Dragon w amp. 3 ampy tygodniowo tj 1050 mg. Tygodniowo jestem w piatym tygodniu i przy mojej wadze jestem w szoku ze tak kosi , ten BD zaskoczyl mnie bo jest kozak. To tak gdyby ktos szukal info. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kiol
Panowie który prop obecnie trzyma najwyższy poziom ?


Shree, AP, Genamed

titoortiz
Jaki proviron teraz na topie jest ? SCHERING Grecja jest ok ?


Scheringa jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
kiol
Panowie który prop obecnie trzyma najwyższy poziom ?


Titan, Shree, Alpha, Testovis, Testolic,, Euromed, BD new, Galaxy, Bioniche, Biosira, Malay, Testop chińczyk, Bałkan, Galaxy, Verrdmoje, Greater - to z pewnością kręci jak trzeba.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Susta, enan, meta deca. ALCHEMIA PHARMA czy GENESIS?

Cracovia& Sandecja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
costamjest
Susta, enan, meta deca. ALCHEMIA PHARMA czy GENESIS?


Alchemia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 265 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8763
A jak proviron z Titana ktos testowal ? Zastanawiam sie nad apteka ale cena kosmiczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
titoortiz
A jak proviron z Titana ktos testowal ? Zastanawiam sie nad apteka ale cena kosmiczna


T3 dobrze kręci od Titana więc Prov też będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
z bioniche 60tb proviron dziala napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
costamjest
Susta, enan, meta deca. ALCHEMIA PHARMA czy GENESIS?
alchemia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202648
sOiR
Lasix
dugii2 mialem to samo ostatnio po rip 200 z cybera ale wczoraj poszedl kolejny shoot i juz weszlo normalnie...dzis jest tylko pileczka i czuc bol po iniekcji ale da sie zyc nie to co ostatnio

Ile czasu bijesz rip'a juz? jak z działaniem i jaka dawke lecisz?


jakies 2,5 tygodnia dopiero a bije 1,5ml e2d...dziala dobrze jak wiekszosc co juz bilem, wszyscy pisza ze to niewiadomo co ze niby taka roznica jest ale ja naprawde nie widze tego, moze jestem slepy ...jak ktos ma w dobrych pieniadzach to mozna brac ale zaznaczam tanszy genamed, dose dziala na tym samym poziomie wiec przeplacac na pewno nie ma sensu :)

osobiscie zakupilem bo tak bardzo byl chwalony ten lab, szczegolnie treny...liczylem na hmm sam nie wiem na co, ale chyba na jakis kosmos

ps. wbijcie po sogu bo sie rozpisalem

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2015-02-23 13:26:24
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium