SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 355485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
a po refundacji ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Po refundacji masz taniej,sam efke i tamox wyciągam z apteki

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Ja bilem pregnyl i shree , oszałamiającej różnicy nie zauważyłem więc hcg shree jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11716
ktory bold? do wyboru mam GLOBAL LABS, ALCHEMIA PHARMA, GENESIS??? bil ktos ostatnio ktorys z nich?

"wolę ponieść śmierć próbując wstać niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
WyrwiCh**
a po refundacji ?? :)

jest cena urzędowa czyli jedyna na wszystkie recepty w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
pregnyl mozesz kupic na refundacje i na 100%. co do hcg shree klocicie sie jak byscie nie wiedzieli ze trzyma sie je w lodowce, moze akurat trafiles na takie ktore ktos zle przechowywal i lipa bo jak widac wiekszosci dziala. po temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
mnie tez już to hcg meczy .. dlatego napisałem żeby każdy wbijał co chce .. ja możliwe że się naciąłem .. resztą dla mnie odblok to bardzo ważna sprawa więc wole mieć 100% pewność co wbijam
kolego dybuk jesli mi nie wierzysz ze hcg kupuje po 11zl po refundacji to nie ... zresztą podejdz do apteki i sam zapytaj ..
ja temat hcg koncze

jak tescie z androchema i dd ?? do czego można przyrównac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 858
Pany,zajadał ktoś oxe British Dragon? Działa to w ogóle czy to totalna kiszka jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Witam Panowie, jak ostatnio Meta Z Genamedu stoi? na ostatnie 4,5 tygodni masy w dawce 40 mg nada sie, waga 95kg czy moze celowac w inne firmy? duza różnica jest miedzy shree/alpha ma ktos porównanie? z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
wsl_...
pregnyl mozesz kupic na refundacje i na 100%. co do hcg shree klocicie sie jak byscie nie wiedzieli ze trzyma sie je w lodowce, moze akurat trafiles na takie ktore ktos zle przechowywal i lipa bo jak widac wiekszosci dziala. po temacie

Nie siej fermentu przyjacielu. Hcg przechowuje sie w lodowce zgodzę się ale dopiero po rozrobieniu przed zmieszaniem nie jest to konieczne. I potwierdzam hcg shree działa bdb jaja puchną w oczach :D

Forever Young

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium