SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 355631

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
To sie zj**alo, znajomy jakis czas temu na mixsie dose wynik 90 przy normie do 8, dawka 500ew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61929
pamietaj Tom musisz wbijac a nie pić, to i wynik bedzie wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
czyżby czasy dose mineły ?? zaproponowałem koledze tren E właśnie z dose i teraz sam nie wiem czy dobrze zrobiłem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Wszystko ma swoje wzloty i upadki.Kazdy under mial i bedzie miewal wpadki.Jedne przetrwaja, drugie znikna.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4659
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
Dokładnie ja akurat mix dose.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5992
Ale jakiś rok temu leciał enan i bold i było si - dlatego znowu w ten lab uderzyłem, no cóż....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41369
obecnie schodze po 2 latach on i leci cypio z dose 200mg/week sila nadal dobrze sie trzyma, libido super.
jakby mialo byc zanizone to przy takiej dawce na pewno byloby czuc. jechalem praktycznie caly czas przez te 2 lata na cypio dose z malymi zmianami na iso i prolke jelfy.
nigdy nie wyczulem, zeby dzialalo raz lepiej a raz gorzej dzialalo tez tak samo jak oryginalne zakupione osobiscie w aptece prolo.
nie bije tak jak np dugi 20 underow na raz po flakonie z kazdego, wiec mysle, ze na przestrzeni takiego czasu i wbiciu kilkudzieciu flakonow jednego estru jednej firmy, na pewno daloby sie wyczuc slabsze partie.
a tego nie zaobserwowalem.
nie wiem jak jest z mixem bo ja zle toleruje propa i nawet bedac na miksie po strzale 2 dni sie zle czulem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 244 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4659
to do mnie bylo :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Panowie która tura - pmp, dose, vermodje ?

.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium