SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 357015

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
HoMeRoS
Witam panow:)
Słyszeliscie moze kiedys o wyj**kach propa Dose??? wydaje mi sie ze mam chyba mobil1 w butli
noge urywa.. narazie poszedl 3 strzal 100mg e2d i mialem temperature przez 3 dni 37-38.5... moze to tez przez trening bo tak doj**alem ze 3 dni ramiona mialem wygiete jak kelner( L) heh zakwas niemilosierny no i moze przez to organizm dziwnie zareagowal... enana wczesniej z dosa bralem to byla czysta przyjemnosc sie ukuc :) heh pozdrawiam

dzis udeze nowa butle i zobacze czy bedzie tak samo...bo wydaje mi sie ze bylo cos grzbane przy tej pierwszej butli...dam znac co dalej...

Zmieniony przez - HoMeRoS w dniu 2015-01-06 16:40:29


Duzo ludzi już tutaj narzekało na propa dose, że boli , ale podobno działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
Aras84 shree,alpha.. co lepsze??

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Ja tam propa z malaya omijam szerokim lukiem Kilka razy mialem i lipa na maxa W badaniach delikatnie ponad norme przy 100mg eod Szkoda siana wedlug mnie Sa lepsze marki
Prop dose mi rowniez noge urywal ale byl to ktorys rzut teraz ponoc lepiej ale ja bym juz nie zaryzykowal
Z ktorych bilem i polecam testolic, farmak, alpha, shree, genesis oraz genamed Na tych propach nie zawiodlem sie ani raz Z tym ze shree bilem tylko pierwszy wypust

Zmieniony przez - Shooter w dniu 2015-01-06 17:59:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 501
enan z balkana dobrze klepie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Ostatnio tez u mnie ktos narzekal na malaya, z tym ze na inne produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
Prop Shree caly czas trzyma poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
sergii
enan z balkana dobrze klepie?

bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Shooter
Ja tam propa z malaya omijam szerokim lukiem Kilka razy mialem i lipa na maxa W badaniach delikatnie ponad norme przy 100mg eod Szkoda siana wedlug mnie Sa lepsze marki
Zmieniony przez - Shooter w dniu 2015-01-06 17:59:07


prop malaya 3strzał a motywacja pompa i popęd ma max'a!!

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 169
Metka czy winko ?
Potrzebuje cos do masy :)

oczywiscie Essentiale forte w trakie po cyklu Hepatil?

Posiadam diete, odzywki: bialko, weglo, kreatyna, przedtreningowka, bcaa, na stawy, witaminy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 337 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49401
To nie temat do rozpisywania cykli!

../..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium