SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 355560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3685
Euz
Jestem 7 tydzień na trenie A. 3 różne firmy - Genamed - Cyber - Infiniti i powiem tak - Nie wiem skąd te wszystkie zachwyty nad Cyberem. Gdy przeszedłem z niego na Infiniti to momentalnie poczułem p******nięcie. Żałuje, że nie kupiłem tego więcej bo teraz urwało mi się dojście.
Przy okazji pytanie - jak z dostępnością w Polsce Trenu Androchem, mocno się trzeba namęczyć żeby go dorwać?


Czyli Infiniti jednak dużo lepsze od Cybera? Cenowo u mnie podobnie ( Infi ciut taniej ), no ale tu o jakość się rozchodzi która nie zawsze idzie w parze z ceną...

Ktoś jeszcze ma porównanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52789
według mnie jest spora różnica na plus dla Infiniti. Cenowo Cybera miałem taniej minimalnie, ale to z dwóch różnych źródeł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak waliles w przedsiagy 7 tygodni 3 rozne firmy to tak naprawde gowno mozesz powiedziec o kazdej z nich. moje zdanie,ledwo sie jeden tren zdazyl rozbujac a juz nastepny bralem

Zmieniony przez - kk w dniu 2015-02-25 12:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52789
flakonu Infiniti nie skończyłem nawet jeszcze. Przecież nie trzeba długo czekać aż Ace się rozkręci, to widać momentalnie prawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
W 7 tyg trzy laby wytestowales? no to fajnie, paru lyknie, reszta nawet nie zwróci uwagi co wypisujesz

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Akurat przy trenie to nie problem w 7tyg poznac 3 laby;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
meta alpha czy balkan ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3685
Kończę właśnie 2. butle Infiniti, rzecz jasna Tren tam siedzi i działa, ale o Cyberze jeszcze nie dawno krążyło tyle pozytywnych opinii i to pokroju takiego, że akurat ten lab właśnie przede wszystkim z bardzo dobrych Trenów słynął ( ponoć lepszy na obecne czasy był chyba tylko Jinan ) i Ripa że po pojawieniu się go w moim otoczeniu chciałem się na niego przerzucić, ale tu teraz taki... zonk, że padaka, pozaniżane itd. Hmm... Zbyt dużo go teraz na rynku, że trzeba siać anty pimp żeby pozbywać się konkurencji czy rzeczywiście poziom poszedł w dół... :-S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
lapa19
meta alpha czy balkan ?


Obie OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Halki, jedyny sposób to przybij i wyrób sobie własną opinię, bo co teraz nie zostanie napisane, to nie będziesz wiedział czy to pimp, antypimp czy rzetelna opinia.

Ewentualnie wejdź w mój dziennik, pierwsza strona - porównanie po redukcji. No i to własnie na RIPie tak się porobiłem.

Zmieniony przez - KruQ w dniu 2015-02-25 15:06:24

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium