SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 355671

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
I Alpha i Malay będą dobrze działały.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Szczerze powiem, ze mam mniej zaufania do obecnej alphy i obecnego Malaja niż np. do Dose Gen.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
no wlasnie chwile wypadlem z obiegu i widze ze dose i shree strasznie popularne a ja za niedlugo zaczynam po staremu enan z balkana deka z alphy pozniej prop i wino balkan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
gsgrzes
no wlasnie chwile wypadlem z obiegu i widze ze dose i shree strasznie popularne a ja za niedlugo zaczynam po staremu enan z balkana deka z alphy pozniej prop i wino balkan


Będziesz zadowolony ze swojego towaru.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
uspokoiles mnie bracie kto jak kto Ty wiesz o czym mowisz :) dobra koniec spamu z mojej strony. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Niedawno biłem propka BP. Test i deczka była w użyciu u kolegi i też towar działał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ja nie mowie, ze malay i aplha sa złe, ale były wyraźne negatywne opinie dot. kilku srodkow, kilku serii w przypadku shree czy wspomnianmym przeze mnie dose, jest rzesza uzytkownikow i naprawdę nie słyszałem nic o niezadowoleniu. Balkan spoko, Krzyku a nie bolał Cie ten prop bałkana ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 799
witam Panów, powie ktoś jakieś zdanie o mecie shree alpha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 799
a dzięki bo szykuje sie mały cykl z metką. Z którąś z tych dwóch
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium