SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280708

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 11875 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88271
cinekdoma
Witam. Co sądzicie o Turanabolu tej firmy- Euro-Pharmacies?? ktoś testowal??

omijal bym szerokim lukiem kazda rzecz tej ,firmy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 638
a czemu tak ? cos wiecej bys napisal:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 25012 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150167
radditz
Kreaxxx
Bioniche MixMed Lipa wziąłem dwa flakony lipa

na wakacjach trena a leciałem z bioniche, jak kolega napisał totalna LIPA, to tak na zaś jakby ktoś przymierzał się

Sa 2 bioniche piszcie o kkore wam chodzi.
Ja w poprzednia wiosne lecialem po kolei po 2 butle trenu przechodzac po kolei (kolejnosci nie pamietam) biosire, pmp, bionische, cybera i dose i ze wszystkiego bylem zadowolony Fakt to prawie 2 lata temu, ale kazdy z trenow smigal dobrze.
Moze ja jakos wyjatkowo fartowny jestem ale zle wspominam - jesli chodzi o dzialanie, bo bolacych rzeczy kilka bylo - walowana omke bita kilka lat temu i walowanego testolica tez z przed paru lat, mete ruska z jeszcze wczesniejszego okresu oraz niektore boldy, tak wszystko co bije mi smiga. Czasami troche gorzej, czasami zaj**iscie ale generalnie nie narzekam a ON juz kilka lat...Ale zeby os totalna lipa to malo mam takich doswiadczen.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2015-01-29 22:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7607
lestat1986
radditz
Kreaxxx

na wakacjach trena a leciałem z bioniche, jak kolega napisał totalna LIPA, to tak na zaś jakby ktoś przymierzał się

Sa 2 bioniche piszcie o kkore wam chodzi.
Ja w poprzednia wiosne lecialem po kolei po 2 butle trenu przechodzac po kolei (kolejnosci nie pamietam) biosire, pmp, bionische, cybera i dose i ze wszystkiego bylem zadowolony Fakt to prawie 2 lata temu, ale kazdy z trenow smigal dobrze.
Moze ja jakos wyjatkowo fartowny jestem ale zle wspominam - jesli chodzi o dzialanie, bo bolacych rzeczy kilka bylo - walowana omke bita kilka lat temu i walowanego testolica tez z przed paru lat, mete ruska z jeszcze wczesniejszego okresu oraz niektore boldy, tak wszystko co bije mi smiga. Czasami troche gorzej, czasami zaj**iscie ale generalnie nie narzekam a ON juz kilka lat...Ale zeby os totalna lipa to malo mam takich doswiadczen.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2015-01-29 22:08:39

białe flakony , jeżeli o to Ci chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 951 Wiek 68 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14423
radditz
Kreaxxx

te w brązowych butlach fakt ! lipa totalna podróba podróby ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 650 Napisanych postów 11875 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 88271
cinekdoma
a czemu tak ? cos wiecej bys napisal:)

To najnizsza polka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10650
Panowie jaki Test cypio brac dose czy alpha pharma ? i Jaki antek do wyboru biosira,euromed,alpha pharma, bioniche,titan healthcare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 951 Wiek 68 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14423
antek bioniche bd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Siema. Co myślicie o boldenonie i wannie z Alchemia Parma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 735
Siema. Co myślicie o boldenonie i enannie z Alchemia Parma?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

Wheya