SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 355621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
ktory najpewniejszy bold z tych? Ap,Dose,cyber,vermodje,titan,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15648
Tez sie przejechalem na boldzie alphy chociaz reszta srodkow ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2738
Witam panowie stosował ktoś ostatnio winko ze shree? interesuje mnie zarówno inj i oral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 799
witam niedługo kończe mete z alphy jest to mój najlepszy cykl, metke polecam dla mnie jest nejlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
lordknaga
ja bilem propa AP i dzialal jak nalezy, pozniej bilem bolda i sie przejechalem - kasa w bloto, wiec wiecej tej firmy nie tykam i mam wielu znajomych ktore ma taka sama opinie jak ja po boldzie... wiadomo jeden srodek, ale byla lipa i dla mnie i znajomych firma nie moze sobie pozwolic na takie 'wpadki' teraz bije propa titana i dziala tak samo dobrze jak AP ktora milo wspominam.


Jak obecnie bold z alphy? nadal maja jeszcze te problemy z tym srodkiem co kiedys czy zostal juz "naprawiony" ? chodzi mi o odpowiedz kogos kto bije aktualnie lub stosunkowo niedawno, nie kto sie przejechal "kiedys tam"

Zmieniony przez - marcin1108 w dniu 2015-02-22 00:39:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1757
VENOM LAB test enenthante 250mg/ml, jakies opinie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34965 Napisanych postów 89888 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940494
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15648
ja sie "przejechalem" w tym roku jeszcze bralem 750 mg/ew przez ok 15 tygodni i efekt jak na tesciu solo, dodam ze mieszkam w uk i biore alphe od uk dilla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Oxa titan bdb. Deka, teście, wino/meta alchemii bdb. Ze shree wszyscy z wszystkiego zadowoleni bardzo.

Z orali biosiry zawsze byłem bardzo zadowolony, nie wiem jak teraz, ale kumpel bierze wino biosiry i kosa.

Zmieniony przez - Shooterd w dniu 2015-02-22 00:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6829
rockyy
ja sie "przejechalem" w tym roku jeszcze bralem 750 mg/ew przez ok 15 tygodni i efekt jak na tesciu solo, dodam ze mieszkam w uk i biore alphe od uk dilla

to nie dobrze, a ze Shree Boldka ktos bil? Tren slyszalem ze nie za ciekawy maja, a jak sprawa wyglada z boldem?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium