SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA-czyli co warto brać vol 10

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 355722

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lodzianin1 z działu Ważne informacje.
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Kolejna edycja tematu,
Rozmawiamy o jakosci i dzialaniu srodkow.
Bez pimpowania i anty pimpowania, kulturalnie i rzeczowo.
Link do poprzedniej części https://www.sfd.pl/POLSKIE_REALIA_czyli_co_warto_brać_vol_9-t1040443.html 
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Doping w sporcie od wielu lat jest popularny i praktykowany na masową skalę. W zasadzie bez względu na rodzaj aktywności. Wiele osób korzysta z niego również amatorsko, nie trenując dla zarobku, czy wyników sportowych, a po prostu dla zmiany swojej sylwetki, przyrostów siłowych, czy kondycji. Wśród najpopularniejszych środków dopingujących zaliczyć można:

- testosteron,
- metanabol,
- winstrol,
- deca durabolin,
- omnadren,
- sustenon,
- parabolan,
- oxandrolon,
- clenbuterol,
- hormon wzrostu,
- insulina
.

Temat ten powstał w celu dyskusji na temat dopingu, tego, co kto stosuje, jaki ma na niego wpływ, jaka jest jakość tych środków i odnośnie do swoich przemyśleń. Zapraszam do udzielania się, bez zbędnych reklam i z kulturą.

Link do poprzedniego tematu: https://www.sfd.pl/POLSKIE_REALIA_czyli_co_warto_brać_vol_9-t1040443.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Jak pierwszy, to parę opinii:

Meta - shree, alpha pierwsza klasa, bałkan też bdb
Testy (z ostatnio bitych): mix pmp - bdb, enan Ganamed - bdb, prop pmp - bdb, enan i mix dose - bdb, mix swiss - średniawka (może trafiłem na gorsze rozlanie, bo koledzy z realu generalnie na swiss raczej nie narzekają)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 170 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8439
Bil ktos sus 250 Titan-healtcare?
3

rafpop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
skint z tym propem pmp to nie wiem.. mam mieszane odczucia stezenie mocno zanizone. Pany jak prop z malaya i genamedu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Witam, orientuje się ktoś może z firmą APEX, chodzi o Oxe z tej firmy. Dzięki i pozdrawiam!
1

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
pierwsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
piastoholik
Witam, orientuje się ktoś może z firmą APEX, chodzi o Oxe z tej firmy. Dzięki i pozdrawiam!

Nie mogę edytować a chciałem zapytać jeszcze o:
prop- genamed,dose
meta- dose, genamed, shree
oxa- apex, dose, genamed, unigen

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
piastoholik
piastoholik
Witam, orientuje się ktoś może z firmą APEX, chodzi o Oxe z tej firmy. Dzięki i pozdrawiam!

Nie mogę edytować a chciałem zapytać jeszcze o:
prop- genamed,dose
meta- dose, genamed, shree
oxa- apex, dose, genamed, unigen



Prop Dose.
Meta Shree.
Oxa Unigen i Dose.

Z Apex'em nie podpowiem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
a jak prop genamed i MT ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1295
genamedu spoko chociaż coś tam pobolewa, na MT sie przejechałem i juz więcej nie użyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Leavok
skint z tym propem pmp to nie wiem.. mam mieszane odczucia stezenie mocno zanizone. Pany jak prop z malaya i genamedu ?


Ja byłem zadowolony, bity i na cyklu i na mostku. Ale jest to tylko ug, więc i z nim może być różnie
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[SPAM] Idzie zima, cieplo wszedzie, czy tren z metka dobry bedzie? [SPAM]

Następny temat

Środki z ''rodziny'' Sildenafil

WHEY premium