SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ale chyba nie chodzi o to aby chodzić jak sparalizowanym i kulawym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5145
powiem Wam że po trenie biosiry to mam do 4 dni po szocie cały pośladek czerwony i opuchnięty. Ledwo się dotknąć idzie :p Z tego co słyszałem, inne środki tej formy mają to samo.
Zmieniłem na Atomica bo już nie wytrzymuję :p

Zmieniony przez - Czapajka w dniu 2012-11-29 13:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21590 Napisanych postów 30812 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870762
Bez przesady, paraliżu żadnego nie ma U mnie był dość mocny ból przez 2-3 dni, ale spokojnie dało się normalnie funkcjonować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
MIX biosiry, owszem jest guzek ale zeby az tak bolało to nie. Tylko ze ja bije z deka innej firmy w jednym strzale to moze rozciencza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dokładnie tak moze być,dlatego warto zawsze mieć ze 2 fiolki jakiegoś gadzetu dobrego schowanego,aby można było wymieszać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47670
dece w poślada wbiłem solo, aby właśnie tą bolesność sprawdzić, Cypio z DG mam, dziś pomieszam.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2249
Przestańcie pierdzielić, co wy tak zachwalacie/bronicie tą biosire ? Jak vast bolał to było mówione, że SYF. Jak biosira boli, wyskakują guzy to każecie rozcieńczać lub mówicie, że z tym da się żyć. Paranoja.

Shougan pisał o guzach itp, pokasowane
https://www.sfd.pl/Biosira_Turinox-t892673-s4.html


Jeśli boli a inj wykonana poprawnie i głęboko, to chyba coś nie tak niesterylne, zbyt duża ilość bakterii w soku ?

Zmieniony przez - cercov w dniu 2012-11-29 18:23:18

Jagiello na banknotach to bylo piekne zycie nikt nie myslal o klopotach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Prop PMP ok. Działanie bdb.

I jeszcze sprostowanie. We flakonie jest 10 ml. Na początku wydawało mi się, że jest mniej soku.

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2012-11-29 18:37:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
cercov sok jest czysty i klarowny, nie robia sie zakazenia ani nic. Ja tu bolesnośc widze raczej w bardzo duzym stęzeniu w 1ml. Wcale bym sie nie zdziwił jakby troche alkocholu było w tym oleju zeby utrzymać 300mg na 1 ml i stąd ta blesnośc potem u niektórych.

Zmieniony przez - panalbin w dniu 2012-11-29 18:45:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
cercov
Przestańcie pierdzielić, co wy tak zachwalacie/bronicie tą biosire ? Jak vast bolał to było mówione, że SYF. Jak biosira boli, wyskakują guzy to każecie rozcieńczać lub mówicie, że z tym da się żyć. Paranoja.

Shougan pisał o guzach itp, pokasowane
https://www.sfd.pl/Biosira_Turinox-t892673-s4.html


Jeśli boli a inj wykonana poprawnie i głęboko, to chyba coś nie tak niesterylne, zbyt duża ilość bakterii w soku ?

Zmieniony przez - cercov w dniu 2012-11-29 18:23:18


tutaj się kolego mylisz zostały pokasowane bo pisał o czymś innym niż guzy i bolesność,galeria zdjęć służy do wklejania zdjęć i opinii,lecz nie do opisywania swoich zakupów.Kolejna sprawa że nie wiem kto tutaj broni tej firmy,na pewno nie ja.czasami bywa tak że ktoś nie ma dojścia do innej firmy i wystarczy wtedy rozrobić to z czymś innym aby dało się to znieść.wcześniej napisałem że nie chodzi o to aby kuleć po tym.ogólnie 99% firm ug to syf,lecz apteki teraz na rynku jest malutko.Większość apteki to i tak ug.Kłania się szara rzeczywistość,poza tym dodatkowo dochodzą róznice w cenach,dużo osób szuka jak najtańszych środków nawet kosztem bólu potem.Dla mnie jak coś naprawdę napierdziela i robią się guzy które się długo utrzymują to bez róznicy czy to firma x czy y to jest syf.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium