SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272673

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wiem, ale lepiej nie miec zawracanej gitary niz miec. Poza tym ja zadnych anabolikow nie kupuje a za co placilem 2 lata temu nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
lestat sam klepiesz w piwnicy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie, ja poprostu nie biore, brzydze sie saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
neevsky
Anapolon Bałkana kosa.


lepszy od turasa ? bo nad turasem sie zastanawiałem co do dostępu to musze sie mojego patekaza zapytac jakie frmy ma ostatnio miał :
alpha
balcan
ip
Lyka
pmp
atom
scirox
i pojedyncze zeczy z innych firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Jesli masz oryginalnego turasa, to nie ma od niego lepszego anapolonu. Ten z Balkana jest istitnie bardzo dobry, ale turas, to jednak turas. Jeden z niwielu antkow, ktory juz zaczyna kosic przy 50mg, a na 100 czy 150 to jest inny swiat:)
Niemniej jednak Balkan rowniez bardzo dobry stuff:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 228 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14175
Ilość przy której kosi to kwestia indywidualna bardziej. Ja jadłem 50mg antka ug i czułem się b.pozytywnie, w tym samym czasie mój znajomy jadł tego samego w takiej samej ilości i nie czuł jakiś bardzo mocnych efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Nie znam nikogo, kto by mi na oryginalnym turku mowil o kwestiach indywidualnych:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
osobiscie wczesniej szamałem turaca 150ed i było bosko orgazm ze sztangą w ręku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
A ja zaczalem juz kolejny flakon mixa pmp i czuje ze libido na plus jak i podchodzi woda a wiec jak widac rozne partie rozne stezenie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
KOLUMBUu - więc sprawa oczywista, balkan, alpha, pmp/atom

ziki2000 w którym jesteś tygodniu ? może dopiero mix Ci się zaczyna na dobre rozkręcać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium