SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 923
spokojnie chłopaki :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
Maniek mysle jak dla mnie i dla innych jest wiarygodna osobą nie robiłby z siebie idioty i wychwalał ch**owe soki co do PMP niewiem skąd tyle rozbierznych opini ja w zeszlym roku biłem mixa i wtedy był naprawde ogien niewiem jak teraz i jak co komu wpadnie pewnie sa lepsze i gorsze serie żeby nie było mam porownanie do aptecznej omki więc mniej wiecej jakies porownanie mam

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2013-01-27 19:01:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
testozaur napewno dam znac jak odczucia na takim combo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
meta inj ma taki sam okres półtrwania jak oral czy to się trochę wydłuża ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
czesto mozna spotkac sie z inf ze mete inj powinno bic sie 2 razy dziennie, z praktyki tych co bili wynika ze e2d sie sprawdza. ja tak wlasnie polece. w ogole juz od dluzszego czasu chodzi mi pomysl zeby zmiksowac test ace, tren ace i mete inj i bic ed. jak wiadomo acetaty lepiej bic ed, a laczac 3 srodki o podobnych zaleceniach jesli chodzi o czestosc iniekcji moze nie bede mial wrazenia ze robie z siebie sito zyskiem niewiele lepszych efektow ;)


jaki jest okres potrwania mety inj nie wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7725
coraz więcej złych opini jest o PMP. Niedługo zobaczycie że syf zaczynają robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
teoretycznie niektorzy mowia,ze meta inj. ma taki sam okres poltrwania,ale napewno tak nie jest w praktyce.Metka inj. bita ed robi bdb. ale jak bedziesz bil e2d to tez bedzie ok.

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
phoneme matolku skoro tak sledzisz wszystkie posty to pewnie zauwazylbys ze manieczki zanim zaczal wbijac te wino to radzilem mu tu publicznie zeby bil to wino gleboko i obejdzie sie bez klopotu na pewno.

Ale ty sobie rozumujesz tak jak ci sie podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
bijcie się!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium