SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
Dajmonion

hehe

liczy sie zrodlo, nie raz slyszalem o akcji ze ktos wlewa swoj olej do pustych ampulek roznych firm a potem sprzedaje jako unigen albo alpha pharma

a co do dose

bralem wszystkie srodki z tej firmy, znajomi tez

robilem badania, im tez kazalem zeby zobaczyli ze wszystko jest ok i norma testa byla przekroczona 5-6 razy przy dawce propa 100 mg eod

srodki tej firmy sa napewno lepsze niz tanie pmp watpliwej jakosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Dobry pimp. Może przekonałeś jakiego małolata ale nie mnie Wole dać pera grosze więcej za pewny towar niż ładować w biosire czy dose. Jedno warte drugiego.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Hehehe, Volante, ladnie pojechales:):P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
ja nikogo przekonywac nie musze bo nie zajmuje sie dystrybucja tylko zrobie jeden cykl na lato i tyle

po prostu napisalem swoje odczucia, bo przejechalem sie nieraz na roznych firmach i nie chce ryzykowac pakujac sie w cos niewiadomego pochodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
To żebyś się teraz nie przejechał na Dose

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11
A mi się wydaje, że każdy prop firmy która w miarę się liczy będzie działać jak należy i nie ważne czy to dose, pmp, biosira, balcan etc.

Zmieniony przez - maly-ban w dniu 2013-02-01 18:22:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Dajmonion
kasa kasą, ale tego czasu nikt mi nie zwroci. Dlatego zawsze wole kupowac to, czego jestem na 100% pewny.


Dobrze tu ujales kolego, ja zmarnowalem 3 tygodnie na pewnym mixie jakiej firmy to juz nie bede pisal koszty takiej nieudanej suplementacji 1 flaszka mixa - dajmy na to 100 pln(przypuszczalnie) ale dojdzie jeszcze micha 200 pln/tydzien, silka, suple. To juz jestesmy lekko w dupie, no a czas i nerwy bezcenne.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
.

Zmieniony przez - volante w dniu 2013-02-01 18:38:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie tyle, że mnie przekonałeś ale lubię jak ktoś nie jest gołosłowny.
Zakładając, że to Twoje badania

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sterydy to zło, jestem za abstynencją
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

Następny temat

Metka dawno temu, w mlodym wieku

WHEY premium